reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

T_xy

Registrace: 15.9.2010
Komentářů: 67, score 1.6
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.4.2017 s hodnocením +12:
Nevím, jestli největší problém je cena razícího štítu. Tunely jsou obecně drahé. Nestačí vyhrabat díru, je potřeba udělat obložení a další věci, jsou tam kilometry kabelů. Všechno musí být protipožární, vlhkuvzdorné, certifikované. Pokud je tunelů víc, tak jsou tam pak křížení a větvení a cena jde zase nahoru. Drahý je pak i samotný provoz, trvale běží vzduchotechnika, osvětlení, odčerpávání vody, je tam dozor. Pravidelně se musí dělat čištění, údržba a revize toho všeho.
Komentář z 24.9.2017 s hodnocením +8:
Informační hodnota s rozsahem nijak zvlášť nesouvisí.
Komentář z 8.10.2017 s hodnocením +5:
Intel to prostě už nedokáže rozumně garantovat. Ať už s ohledem na variabilitu kusů, anebo třeba stárnutí pasty pod heatspreaderem. Respektive to co by garantoval by v mnoha případech bylo zbytečně pesimistické. Tak radši nenapíše nic. A když to někomu nepojede tak, jak to bylo v recenzi, tak si může stěžovat leda na lampárně.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.3.2017 s hodnocením -2:
Vydrží tlak 52 atmosfér, ale ponořit ji lze jenom do 30m ­(=3 atmosféry­). To je nějaké divné.
Komentář z 9.5.2018 s hodnocením -1:
Tahle čísla nejsou ta jediná důležitá. Důležité je také říct, že tam bylo cca 170000 lidí a systém tak automaticky odfiltroval 98,5% z nich. Jinými slovy, bez tohoto systému by bylo pro vyhodnocování potřeba sedmdesátkrát víc lidí k dosažení stejného výsledku.
Komentář z 12.3.2017 s hodnocením -1:
Kdyby to poskládali z tvárnic ­(do rozumnějšího tvaru­), tak je ty tvárnice vyjdou na kolik? Řádově 70000Kč. 3D tisk má výhodu hlavně v tom, že se dá vytisknout jakkoli šílený tvar. Zase je otázka, kdo potřebuje bydlet v domě s šíleným tvarem. Problém ceny je v jiných věcech, třeba v pozemku. Když to bude stát na mini pozemečku 10x12m na kraji Prahy, tak je to půl mega jenom to fikne.