www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tablet Samsung Series 7 v předprodeji

Tablet Samsung Series 7 v předprodeji
, , aktualita
Společnost Samsung, která je v poslední době často zmiňována v souvislosti s právnickými tahanicemi s Apple, přijde brzy na trh s novým tabletem. Ten nese označení Series 7 a bude k dispozici ve třech verzích. Již nyní je možné si přístroj...
K oblíbeným
reklama
Společnost Samsung, která je v poslední době často zmiňována v souvislosti s právnickými tahanicemi s Apple, přijde brzy na trh s novým tabletem. Ten nese označení Series 7 a bude k dispozici ve třech verzích. Již nyní je možné si přístroj objednat v předprodeji. K dispozici bude verze s 64 GB a Windows 7 Home Premium, 64 GB s Windows 7 Professional a 128 GB s Windows 7 Professional.Všechny verze budou mít kapacitní dotykový displej s úhlopříčkou 11,6“ a s rozlišením 1366 x 768 pixelů. Jako procesor zde nalezneme Core i5-2457M s frekvencí 1,6 GHz. Operační paměť má velikost 4 GB. Přední kamera disponuje rozlišením 2 MPix a ta zadní má 3 MPix. Dále bude k dispozici WiFi, Bluetooth 3.0, slot na SIM karty, mini HDMI výstup a USB 2.0 port.Series 7 s 64 GB/Windows 7 HP stojí 1099 USD. Verzi 64 GB/Windows 7 Pro můžete mít za 1199 USD. Pokud chcete 128 GB, musíte zaplatit 1349 USD. Datum zahájení prodeje zatím není jasné, nicméně se očekává koncem října.Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková