reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
5.1.2016, Michal Hala, aktualita
Dnes došlo ke zveřejnění části obsahu e-mailové schránky premiéra Sobotky. Minule jsem psal, že nevím, jestli měl premiér heslo „bohuslav“ nebo „AG4kj44Xp2109qW05“. Měla to být nadsázka. Teď už to vypadá, že vlastně dost možná ani nebyla.
shasler (320) | 6.1.201611:52
To vyjádření je přesně podle příručky ­"Jak se stát úspěšným politikem.­". Když udělám nějakou chybu, tak je to hned nejen ­"útok na mou osobu­", ale také ­"na politiku a stranu­". Pan premiér ovšem zapomněl zmínit, že je to také útok na ­"demokracii této země­" a zapomněl provést spekulaci, že jde asi o provokaci ze strany opozice, která už neví co by dělala, protože nic jiného neumí...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Michal Hala (115) | 6.1.201612:07
Naprostý souhlas. Normální člověk by tam stál jako trotl a styděl by se, že měl dementní heslo. Sobotka ze sebe udělá oběť i hrdinu najednou, svojí IT negramotnost ani nezmíní. Holt někdo je splachovací.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(1)
Predator_tempx1 (5) | 6.1.20168:54
"A když se politik dostane do státní funkce, tak přece kolem sebe musí mít profesionální informatiky včetně odborníků na počítačovou bezpečnost.­"

Ve statnim sektoru? Za ty prachy? Nebudte naivni :­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Michal Hala (115) | 6.1.201611:09
Jelikož jsem kdysi pracovně přicházel do styku s ministerskými informatiky, tak vím, že až tak špatně placeni nebyli. Nicméně ti schopnější se časem přelifrovávali do soukromého sektoru, kde dostávali víc.

Ale možná byste se divil, kolik schopných externích IT konzultantů ­(adekvátně zaplacených­) se motá kolem ministerstev. Stačilo by jim zadat plošnou studii pro celou veřejnou správu ­"Bezpečná komunikace v elektronickém prostoru­" a bylo by. Ale obávám se, že nikdo z potentátů by to stejně nečetl. :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
hu (3) | 5.1.201623:38
nevěřil jsem, že by premiér používal na závažnou komunikaci Seznam a tak pak je i následují stránka tedy pravdivá . Má okolo sebe bandu poradců, kterým jde o to, jak zmanipulovat všechna ministerstva, vládu i zákony, aby k nám ty uprchlíky dostali i přez odpor občanů:
http:­/­/www.white­-media.info­/cssd_hack_imigracni_politika.html
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
SatanS (203) | 6.1.201612:16
tahni nacku!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(3)
Elwiiik (33) | 6.1.201618:17
Zrovna Satan někomu bude nadávat do nácků. Přečetl sis vůbec co tam je na té stránce napsáno? To tvůj premiér si tam s někým píše o tom, že mu jsou jeho voliči u pr*dele, že mají migrační politiku a počítají s dalšíma desetitisícema uprchlíků na které budeš dávat daně, že polovina věcí, které jakože udělají je jen ­"na oko­" pro bl*bé voliče, že doslova leze Merkelové do zadnice a nechává si dělat proslovy takové, aby se to líbilo Merkelové, že vlastně našeho premiéra ovládají lobisti a píšou mu tam jaké jsou jejich cíle a co má přesně dělat a stejně tak ty suprové neziskovky, které jsou spojené s vládou a jdou jim na ruku a o zkorumpované ČT ani nebudu mluvit. To je prostě hnus a TY místo toho, aby sis to přečetl a zjistil jsi pravdu, že jsi jen ovce na peníze ­(daně­), tak tu někomu nadáváš do nácků.... potom se můžem divit, že jsme v prd*eli, když se lidi brání pravdě.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(0)
Pavel Matějka (1429) | 5.1.201619:26
že to zveřejnili. Moc dobře.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(0)
Michal Hala (115) | 5.1.201619:47
:­-D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
tesla15 (27) | 6.1.201611:44
Není to výzva, by občané pochopili jaké informace lze o nich získat? EET a Babiš? Dokázáno, většina úředníků vůbec nerozumí ­( krom naťukání ­) počítačové technice.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.