www.svethardware.cz
>
>
>
>

Team Group uvádí USB disky Diamond

Team Group uvádí USB disky Diamond
, , aktualita
Dnes již se výrobci USB Flash disků ani tak nehoní za maximální kapacitou a snaží se také zaujmout něčím jiným, ať už dodatečnou funkčností, nebo jako v tomto případě vzhledem. Tím se chtějí pochlubit nové Diamond D603, jež na sobě hrdě...
K oblíbeným
reklama
Dnes již se výrobci USB Flash disků ani tak nehoní za maximální kapacitou a snaží se také zaujmout něčím jiným, ať už dodatečnou funkčností, nebo jako v tomto případě vzhledem. Tím se chtějí pochlubit nové Diamond D603, jež na sobě hrdě nosí po jednom křišťálu od Swarovského a ten je zasazen v hliníkovém těle.Disky Diamond D603 jsou dále vybaveny zatahovatelným USB konektorem, jejich rozměry činí 13,2 x 3,2 x 28,6 mm a hmotnost 3 gramy. Nabízeny jsou pak ve třech barvách (zlatá, purpurová a titanová) a kapacitě 2, 4 a 8 GB. Stejně oslnivý jako křišťál ale již bohužel není výkon těchto modelů. Čtení je zvládáno rychlostí 20 MB/s a zápis 5 MB/s, takže 8GB disk zaplníme za cca 26 minut.

Zdroj: TZ Team Group
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů