www.svethardware.cz
>
>
>
>

Team Group uvádí USB disky Diamond

Team Group uvádí USB disky Diamond
, , aktualita
Dnes již se výrobci USB Flash disků ani tak nehoní za maximální kapacitou a snaží se také zaujmout něčím jiným, ať už dodatečnou funkčností, nebo jako v tomto případě vzhledem. Tím se chtějí pochlubit nové Diamond D603, jež na sobě hrdě...
K oblíbeným
reklama
Dnes již se výrobci USB Flash disků ani tak nehoní za maximální kapacitou a snaží se také zaujmout něčím jiným, ať už dodatečnou funkčností, nebo jako v tomto případě vzhledem. Tím se chtějí pochlubit nové Diamond D603, jež na sobě hrdě nosí po jednom křišťálu od Swarovského a ten je zasazen v hliníkovém těle.Disky Diamond D603 jsou dále vybaveny zatahovatelným USB konektorem, jejich rozměry činí 13,2 x 3,2 x 28,6 mm a hmotnost 3 gramy. Nabízeny jsou pak ve třech barvách (zlatá, purpurová a titanová) a kapacitě 2, 4 a 8 GB. Stejně oslnivý jako křišťál ale již bohužel není výkon těchto modelů. Čtení je zvládáno rychlostí 20 MB/s a zápis 5 MB/s, takže 8GB disk zaplníme za cca 26 minut.

Zdroj: TZ Team Group
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář