The Outer Worlds získají dvě velká příběhová DLC

The Outer Worlds získají dvě velká příběhová DLC
, , aktualita
Titul The Outer Worlds od Obsidian Entertainment zaznamenal loni slušný úspěch, ale i zaslouženou kritiku jako duchovní nástupce série Fallout a nyní se mají fanoušci dočkat dvou velkých příběhových rozšíření či DLC. 
K oblíbeným
reklama
The Outer Worlds se tak tento rok vrátí, neboť Obsidian Entertainment si chystají celkem dvě příběhová rozšíření, z nichž jako první nastoupí Peril on Gorgon. Starou terminologií bychom tak mluvili o datadiscích a novou pak o DLC, i když mezi DLC dnes může spadat cokoliv od speciální textury pro zbraň až právě po příběhové rozšíření.
 
 
Peril of Gorgon tak bude první ze dvou, které Obsidiani plánují a toto nové dobrodružství nás zavede na asteroid, kde Spacer's Choice vyrábí Adrena-Time. Jde o jednu z dostupných drog ve hře, jež má za účinek zrychlení pohybu na 15 sekund a silnější útok chladnými zbraněmi. Po vypršení účinku ale je postava na čas postižena -1 na všech atributech a naopak pomalejším pohybem. 
 
Na Gorgonu si tak máme užít novou porci zábavy, ale kolik hodin můžeme očekávat, to se nedozvíme. Víme ale, že tu vedle nové příběhové linky a questů budou i nové zbraně, zbroj i pozitivní a negativní perky. Nové DLC přijde na 15 dolarů a k dispozici bude od 9. září. Hra samotná v základní verzi přitom stále ještě nevyšla na Steamu, i když se to plánuje na letošní rok, ale datum nebylo upřesněno. Je tak možné, že to bude právě 9. září, ale pokud půjde opravdu o roční exkluzivitu pro Epic Game Store, dočkáme se až 25. října. 
 
Co se týče druhé expanze, o ní se zatím neví v podstatě nic, a to ani kdy bude k dispozici. Platí ale, že vydavatelem hry je stále Private Division, což znamená dostupnost pro všechny platformy, na nichž je i základní verze hry. Obsidian Entertainment ale už nějaký ten pátek spadá pod Microsoft a ten se rozhodl, že budoucí hry jako Grounded a Avowed už budou exkluzivně pro Xbox a PC. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek