www.svethardware.cz
>
>
>
>

Thermalright přináší na trh herní myš Hellion pro RTS

Thermalright přináší na trh herní myš Hellion pro RTS
, , aktualita
Společnost Thermalright nedávno založila vlastní značku herních periferií s názvem Leetgion, do jejíchž řad se nyní dostává herní myš Hellion, která je určena především pro real-time strategie (RTS). Jedná se také o vůbec první myš, kterou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermalright nedávno založila vlastní značku herních periferií s názvem Leetgion, do jejíchž řad se nyní dostává herní myš Hellion, která je určena především pro real-time strategie (RTS). Jedná se také o vůbec první myš, kterou má tento výrobce na svědomí.

Thermalright se chlubí, že půjde o světově první mechanickou herní myš, což ale neznamená reinkarnaci kuličkových myší, ale pouze to, že Hellion využije známé mechanické spínače Cherry MX Blue a OMRON původem z Japonska (OMRONy budou využity pro hlavní tlačítka a Cherry MX pro makro tlačítka).

Pod kapotou je laserový senzor AVAGO 9500 s maximálním rozlišením 5000 dpi. Uživatel bude mít možnost přepínat profily přímo na myši a již od začátku bude moci využít tři profily určené pro herní sérii Starcraft.

Hellion má rozměry 123 x 73 x 42 mm, hmotnost 105 gramů a využívá pleteného kabelu s USB konektorem. Ani této myši se nevyhnulo moderní LED podsvícení, přičemž svou barvu si může uživatel libovolně namíchat v příslušném software (výrobce uvádí 16,7 milionů odstínů).

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
QNAP TS-251D s procesorem Intel nabídne dvě diskové pozice i AI QNAP TS-251D s procesorem Intel nabídne dvě diskové pozice i AI
Společnost QNAP si připravila nový dvoudiskový model NAS, který je určený pro běžné zákazníky a nabízí dvoujádrový procesor Intel J4005. QNAP se také chlubí umělou inteligencí pro rozpoznávání obrazu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Zjevil se Intel H510 pro procesory Rocket Lake-S Zjevil se Intel H510 pro procesory Rocket Lake-S
Plány Intelu na tento rok, pokud jde o desktopové procesory, jsou poněkud nejasné. Víme o dvou rodinách, a sice Comet Lake-S a Rocket Lake-S. Jak se ale na trhu doplní, kdy přijdou a kam je Intel nasměruje, to se uvidí.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Radeon RX 5600 XT je tu, ovšem se specifikacemi je potíž AMD Radeon RX 5600 XT je tu, ovšem se specifikacemi je potíž
I když společnost AMD jistě mnohé potěšila tím, že umožnila výrobcům karet zvednout takty GPU i pamětí, vnesla tím zároveň na trh zmatek. K zákazníkům se mohou dostat karty s různými BIOSy a to je potíž.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
HP Instant Ink: tisk jako služba, vyplatí se? HP Instant Ink: tisk jako služba, vyplatí se?
Společnost HP už delší dobu nabízí program Instant Ink, který by se dal označit za "tisk jako službu" už jen proto, že zákazníci zde platí měsíční paušály. Ovšem co za své peníze dostanou a vyplatí se to?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Mobilní osmijádro Intel Core i9-10980HK má první testy Mobilní osmijádro Intel Core i9-10980HK má první testy
Dalším zajímavým procesorem, který si pro nás chystá společnost Intel, je osmijádrový mobilní čip Intel Core i9-10980HK. Ten díky Hyper-Threadingu zvládne zpracovat až 16 vláken najednou a známe už i první testy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů