reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thermalright přináší na trh herní myš Hellion pro RTS

, , aktualita
Thermalright přináší na trh herní myš Hellion pro RTS
Společnost Thermalright nedávno založila vlastní značku herních periferií s názvem Leetgion, do jejíchž řad se nyní dostává herní myš Hellion, která je určena především pro real-time strategie (RTS). Jedná se také o vůbec první myš, kterou...
Thermalright přináší na trh herní myš Hellion pro RTS
Společnost Thermalright nedávno založila vlastní značku herních periferií s názvem Leetgion, do jejíchž řad se nyní dostává herní myš Hellion, která je určena především pro real-time strategie (RTS). Jedná se také o vůbec první myš, kterou má tento výrobce na svědomí.

Thermalright se chlubí, že půjde o světově první mechanickou herní myš, což ale neznamená reinkarnaci kuličkových myší, ale pouze to, že Hellion využije známé mechanické spínače Cherry MX Blue a OMRON původem z Japonska (OMRONy budou využity pro hlavní tlačítka a Cherry MX pro makro tlačítka).

Pod kapotou je laserový senzor AVAGO 9500 s maximálním rozlišením 5000 dpi. Uživatel bude mít možnost přepínat profily přímo na myši a již od začátku bude moci využít tři profily určené pro herní sérii Starcraft.

Hellion má rozměry 123 x 73 x 42 mm, hmotnost 105 gramů a využívá pleteného kabelu s USB konektorem. Ani této myši se nevyhnulo moderní LED podsvícení, přičemž svou barvu si může uživatel libovolně namíchat v příslušném software (výrobce uvádí 16,7 milionů odstínů).

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama