Thermalright připravil tři výkonné CPU chladiče

Thermalright připravil tři výkonné CPU chladiče
, , aktualita
Americký Thermalright do své nabídky přidal tři nové procesorové chladiče, které jsou všechny vybaveny vlastním ventilátorem. V jiných případech nám tato firma nabízí své chladiče spíše holé a ponechává výběr ventilátorů na nás. Mezi nové...
K oblíbeným
reklama
Americký Thermalright do své nabídky přidal tři nové procesorové chladiče, které jsou všechny vybaveny vlastním ventilátorem. V jiných případech nám tato firma nabízí své chladiče spíše holé a ponechává výběr ventilátorů na nás. Mezi nové modely zde konkrétně patří TRUE Spirit 90M, TRUE Spirit 120M a Macho 120.

TRUE Spirit 90M přichází v revizi A s rozměry 102 x 55 x 125 mm. Stejně jako oba ostatní má věžovitou konstrukci s hliníkovými žebry, měděnou základnou a 6mm heatpipe (poniklované). Těch tu máme celkem tři duální a jako ventilátor se představí 92mm model TR-9225 s otáčkami 600 - 2000 RPM.

Podobný je TRUE Spirit 120M Rev. A, ovšem už dle označení je jasné, že půjde o větší verzi pro 120mm ventilátor. Konkrétně to je model TY-120 pracující na 700 až 1500 RPM. Celý chladič pak má rozměry 132 x 57 x 145 mm, hmotnost 470 gramů a také má o jednu duální heatpipe navíc.

Posledním z trojice je Macho 120 Rev. A s rozměry 120 x 102 x 150, jenž bude ze všech nejvýkonnější a využije rovnou pět duálních heatpipe. Jeho ventilátor TR-12025-BW pak pracuje na 600 až 1300 RPM.

TRUE Spirit 90M, TRUE Spirit 120M a Macho 120 přijdou na trh 18. listopadu s cenami 25, 30 a 35 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář