Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thermaltake a BMW oficiálně představují herní myš Level 10 M

6.3.2012, Jan Vítek, aktualita
Thermaltake a BMW oficiálně představují herní myš Level 10 M
Již na začátku tohoto roku se objevily první informace o chystané herní počítačové myši Level 10 M, kterou si chystá společnost Thermaltake a DesignworksUSA spadající pod BMW Group. Myš má tak už na první pohled zaujmout svým netradičním...
Již na začátku tohoto roku se objevily první informace o chystané herní počítačové myši Level 10 M, kterou si chystá společnost Thermaltake a DesignworksUSA spadající pod BMW Group. Myš má tak už na první pohled zaujmout svým netradičním designem, který ji odliší od jiných modelů se stejným zaměřením. Z názvu je také patrné, že tato myš bude spadat do stejné rodiny jako skříně Level 10.

Nyní nám Thermaltake v oficiální tiskové zprávě přinesl i nějaké specifikace, takže se podívejme, co konkrétního můžeme z oné poetické snůšky superlativ vytáhnout. Myš je opticky rozdělena na spodní a vrchní část, u níž můžeme nastavit sklon a výšku, aby myš co nejvíce vyhověla tvaru dlaně. Tuto funkci výrobce pojmenoval jako 3D Steering Axis Movement. Základna je mimochodem vyrobena z hliníku.

Konstrukce má být také vzdušná s proděravěným povrchem, od čehož si máme slibovat vyšší komfort v horkých měsících (to je také pojmenováno - Air-Through Ventilation System). A pak tu jsou již obvyklejší záležitosti jako programovatelná tlačítka (celkem 11 funkcí s využitím tlačítka Z), nastavitelná hodnota dpi (maximálně 8200 dpi) s různobarevnou světelnou indikací a jistý Function-Lock Mechanism, který uzamkne boční tlačítka, abychom je v zápalu boje omylem nestiskli.

Level 10 M bude k dispozici v barvách Diamond Black, Iron White a Military Green, jak můžete vidět na obrázku. Ve zprávě ale nebylo ani slovo o ceně či dostupnosti.

Zdroj: TZ Thermaltake