Thermaltake Chaser A21: nový herní middle tower

Thermaltake Chaser A21: nový herní middle tower
, , aktualita
Thermaltake Chaser A21 je novým modelem do již široké řady middle towerů Chaser, kterou tento výrobce letos na jaře navázal na předchozí Chaser MX. Nyní jde o model Chaser A21, z jehož označení vyplývá, že půjde o nejlevnější a nejméně vybavený...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake Chaser A21 je novým modelem do již široké řady middle towerů Chaser, kterou tento výrobce letos na jaře navázal na předchozí Chaser MX. Nyní jde o model Chaser A21, z jehož označení vyplývá, že půjde o nejlevnější a nejméně vybavený ze své řady.

Nový Chaser A21 má tak podobný design jako jeho bratříčkové, k čemuž patří světlá modrá barva na záslepkách předního panelu (skříň má tak připomínat film Tron) a také se dočkáme malého plexiskla nad boční ventilátorovou pozicí.

Pak budeme mít možnost instalovat jeden 240mm radiátor vodního chlazení a pak tu máme jako obvykle řadu ventilátorových pozic na všech stranách kromě pravé bočnice. Rozměry skříně jsou 427 x 195 x 497 mm, hmotnost 5,2 kg, dále tu máme tři 5,25" pozice, jednu externí 3,5" (z konvertované 5,25") a pak šest diskových a jedna SSD pozice. Přední panel nabídne po jednom konektoru/portu USB 3.0, USB 2.0 a audio. Více se dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů