reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thermaltake ohlásil rozkládací notebookový chladič GOrb II

, , aktualita
Thermaltake ohlásil rozkládací notebookový chladič GOrb II
Od Thermaltaku přichází na trh zajímavý notebookový chladič GOrb II, který má základní tvar koule, již můžeme rozdělit na dvě poloviny, na něž se pak položí samotný notebook. Každá polovina má pak v sobě jeden 70mm ventilátor s modrým LED...
Thermaltake ohlásil rozkládací notebookový chladič GOrb II
Od Thermaltaku přichází na trh zajímavý notebookový chladič GOrb II, který má základní tvar koule, již můžeme rozdělit na dvě poloviny, na něž se pak položí samotný notebook.

Každá polovina má pak v sobě jeden 70mm ventilátor s modrým LED podsvícením, který bude ofukovat notebook zespoda. Takové řešení je obvykle vhodné především pro notebooky, které mají problém s chlazením pomocí vlastních prostředků a pomoci by jim mohl čerstvý příděl vzduchu vedený k jejim nasávacím otvorům.

Chladič se hodí pro notebooky o velikost 10" až 17", čili v podstatě pro všechny. Obě jeho části jsou pokryty gumovými podložkami, jejichž práce je zabránit sklouznutí ať už ze stolu nebo ze samotného notebooku. Napájení zajistí jeden USB kabel (obě části jsou propojeny), který má průchozí konektor, takže o využitý USB port nepřijdeme.

Ventilátory se mají na svých 5V / 0,19 A otáčet na 2200 RPM při hlučnosti 21,7 dBA a průtoku vzduchu 23 CFM. K dispozici pak budou různé barevné verze, a to černá, bílá, červená a žlutá (CLN0032 Black, CLN0040 White, CLN0041 Red, CLN0042 Yellow).

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
reklama
reklama