reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thermaltake ohlásil velký tower Chaser A71

14.3.2013, Jan Vítek, aktualita
Thermaltake ohlásil velký tower Chaser A71
Nedávno představená skříň Thermaltake Chaser A41 dostává novou sestřičku, která má svým příchodem zkompletovat celou řadu. Nový Chaser A71 patří mezi skříně typu Full Tower, takže od ní můžeme očekávat především dostatek prostoru pro mnoho...
Nedávno představená skříň Thermaltake Chaser A41 dostává novou sestřičku, která má svým příchodem zkompletovat celou řadu. Nový Chaser A71 patří mezi skříně typu Full Tower, takže od ní můžeme očekávat především dostatek prostoru pro mnoho komponent. Ve své řadě doplní jak předchozí A41, tak ještě dříve uvedený model A31.

Thermaltake se prý při výrobě této skříně inspiroval ve filmu Tron, což ukazuje především přední panel a jeho jasné modré ohraničení záslepek. Pak dal důraz na chlazení, takže tu máme jednak zadní 120mm ventilátor a pak tři 200mm modely nahoře, vepředu a v bočnici (všechny s modrými LED). Všechny jsou součástí základní dodávky.

Dále tu máme vrchní panel vybavený dvěma porty USB 3.0 a také dokovací stanicí pro pevné disky či SSD, za níž má být také odkládací prostor pro drobnosti. Uvnitř pak máme místo pro dlouhé karty či až 240mm radiátor vodního chlazení.
Rozměry této skříně jsou 537 x 205 x 565 mm, hmotnost 10 kg, vepředu máme celkem tři 5,25" pozice a jednu externí 3,5" a uvnitř pět diskových pozic vhodných i pro 2,5" SSD.

Jako základní desky lze využít formáty Micro ATX, ATX či Extended ATX, procesorové chladiče mohou být vysoké maximálně 160 mm a grafické karty dlouhé až 344 mm.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama