reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thermaltake uvádí bílou myš VOLOS pro MMORPG

, , aktualita
Thermaltake uvádí bílou myš VOLOS pro MMORPG
Společnost Thermaltake, a nejspíše i skupina osmiletých školaček, přichází na trh s bílou verzí herní myši Tt eSPORTS VOLOS, která je určena především pro hry typu MMORPG či MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Její design je skutečně...
Thermaltake uvádí bílou myš VOLOS pro MMORPG
Společnost Thermaltake, a nejspíše i skupina osmiletých školaček, přichází na trh s bílou verzí herní myši Tt eSPORTS VOLOS, která je určena především pro hry typu MMORPG či MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Její design je skutečně osobitý

Tato myš nám nabídne celkem 14 tlačítek a také čtyři "zóny s podsvícením", jehož barvu si budeme moci libovolně nastavit. Nejspíše půjde o kolečko, levé tlačítko, vrchní bílé tlačítko (přepínač profilů) a logo.

Tato myš je vybavena přídavnými tlačítky především na bocích, přičemž ta černá jsou připravena pro třetí článek palce a malíček, což obvykle nebývá zárukou pohodlí a snadného použití. Naopak čtyři barevná tlačítka na levém boku jsou umístěna celkem příhodně.

Vespod najdeme také tlačítko, jímž můžeme deaktivovat všechny makro tlačítka a pomocí kolečka zase budeme moci jemně upravovat rozlišení senzoru v krocích 2 - 5 dpi, což znázorní jeho postupně měnící se barva. Pro profily je tu připraveno 512 kB paměti, ovšem podrobnosti o laserovém senzoru, čili ani jeho rozlišení, výrobce neuvádí.

Uvádí však cenu a dostupnost - 70 USD a konec října celosvětově.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
reklama
reklama