reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thermaltake uvádí elegantní skříň Urban S21

, , aktualita
Thermaltake uvádí elegantní skříň Urban S21
Thermaltake do své nabídky zařazuje další počítačovou skříň, která je ale tentokrát dle mého názoru zajímavější než ty, s nimiž přišel na trh v poslední době. Není až tak proděravělá, jak je dnes zvykem a také má střízlivý a elegantní design....
Thermaltake uvádí elegantní skříň Urban S21
Thermaltake do své nabídky zařazuje další počítačovou skříň, která je ale tentokrát dle mého názoru zajímavější než ty, s nimiž přišel na trh v poslední době. Není až tak proděravělá, jak je dnes zvykem a také má střízlivý a elegantní design. Řadí se mimochodem do nejnovější série Urban, a tak dostala označení Urban S21.

Urban S21 je vybavena broušeným hliníkovým panelem, v němž máme přední porty USB 3.0 a audio. Pod ním pak najdeme tři pozice pro 5,25" mechaniky, pod nimiž jsou již interní pozice pro pevné disky (celkem 6 + 1x 2,5"), všechny vybaveny plastovými mechanismy pro upnutí mechanik či disků.

Skříň je od výroby vybavena dvěma 120mm ventilátory (1000 RPM, 16 dBA) vzadu a vepředu a pak tu jsou už jen tři pozice pro další stejně velké ventilátory nahoře, v bočnici a dole. Všechny pozice až na zadní jsou také vybaveny prachovými filtry, za což můžeme výrobce jen pochválit.

Skříň je typu Middle Tower s rozměry 438 x 185 x 497 mm, hmotnost ve specifikacích nenajdeme, použitý materiál je klasický SECC a co se týče místa uvnitř, máme tu limit pro výšku procesorového chladiče 155 mm (to už může u větších modelů býti problémem) a délka grafické karty je maximálně 320 mm, což naopak dostačuje.

V tomto měsíci se představí ještě další skříně série Urban, a tak doufejme, že to bude jenom lepší.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
reklama
reklama