reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thermaltake uvádí elegantní skříň Urban S21

4.3.2013, Jan Vítek, aktualita
Thermaltake uvádí elegantní skříň Urban S21
Thermaltake do své nabídky zařazuje další počítačovou skříň, která je ale tentokrát dle mého názoru zajímavější než ty, s nimiž přišel na trh v poslední době. Není až tak proděravělá, jak je dnes zvykem a také má střízlivý a elegantní design....
Thermaltake do své nabídky zařazuje další počítačovou skříň, která je ale tentokrát dle mého názoru zajímavější než ty, s nimiž přišel na trh v poslední době. Není až tak proděravělá, jak je dnes zvykem a také má střízlivý a elegantní design. Řadí se mimochodem do nejnovější série Urban, a tak dostala označení Urban S21.

Urban S21 je vybavena broušeným hliníkovým panelem, v němž máme přední porty USB 3.0 a audio. Pod ním pak najdeme tři pozice pro 5,25" mechaniky, pod nimiž jsou již interní pozice pro pevné disky (celkem 6 + 1x 2,5"), všechny vybaveny plastovými mechanismy pro upnutí mechanik či disků.

Skříň je od výroby vybavena dvěma 120mm ventilátory (1000 RPM, 16 dBA) vzadu a vepředu a pak tu jsou už jen tři pozice pro další stejně velké ventilátory nahoře, v bočnici a dole. Všechny pozice až na zadní jsou také vybaveny prachovými filtry, za což můžeme výrobce jen pochválit.

Skříň je typu Middle Tower s rozměry 438 x 185 x 497 mm, hmotnost ve specifikacích nenajdeme, použitý materiál je klasický SECC a co se týče místa uvnitř, máme tu limit pro výšku procesorového chladiče 155 mm (to už může u větších modelů býti problémem) a délka grafické karty je maximálně 320 mm, což naopak dostačuje.

V tomto měsíci se představí ještě další skříně série Urban, a tak doufejme, že to bude jenom lepší.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama