Thermaltake Water 3.0 - nová série vodního chlazení

Thermaltake Water 3.0 - nová série vodního chlazení
, , aktualita
Thermaltake si připravil novou sérii vodních chladičů, které má ve skutečnosti opět na svědomí firma Asetek. Budou se ale prodávat pod značkou Thermaltake jako Water 3.0 patřící mezi LCS - Liquid Cooling Systems a dělit se budou na tři modely...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake si připravil novou sérii vodních chladičů, které má ve skutečnosti opět na svědomí firma Asetek. Budou se ale prodávat pod značkou Thermaltake jako Water 3.0 patřící mezi LCS - Liquid Cooling Systems a dělit se budou na tři modely -- Extreme, Pro a Performer.
Thermaltake Water 3.0 Extreme


Všechny tři modely v sérii Water 3.0 si budou podobné až na velikost radiátoru. U modelu Performer tu bude základní tenký radiátor pro 120mm ventilátory, model Pro nabídne stejně velký, ovšem s dvojnásobnou tloušťkou 49 mm a nakonec tu je nejvýkonnější Extreme s radiátorem pro dva 120mm ventilátory.

Jinak je to celkem jasné. Chladiče využívají uzavřený okruh s radiátorem na jedné straně a s vodním blokem vybaveným také vodní pumpou na straně druhé. Všechny jsou vhodné pro sockety Intel LGA a AMD FM a AM. Krom toho dostaneme také software pro OS Windows, jenž dokáže monitorovat otáčky pumpy i teplotu chladicího média dle toho nastavovat otáčky ventilátorů.

Motor pumpy by měl dle specifikací pracovat na cca 2900 RPM a otáčky ventilátorů se budou pohybovat mezi 1000 a 2000 RPM. Samotný vodní blok je pak samozřejmě měděný.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu
Společnost Microsoft oznámila, že kvůli špatně nakonfigurované databázi vytvořila nechtěný bezpečnostní problém. Databáze zhruba 250 milionů případů z uživatelské podpory se totiž volně objevila na Internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek9 komentářů