Thermaltake Water 3.0 - nová série vodního chlazení

Thermaltake Water 3.0 - nová série vodního chlazení
, , aktualita
Thermaltake si připravil novou sérii vodních chladičů, které má ve skutečnosti opět na svědomí firma Asetek. Budou se ale prodávat pod značkou Thermaltake jako Water 3.0 patřící mezi LCS - Liquid Cooling Systems a dělit se budou na tři modely...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake si připravil novou sérii vodních chladičů, které má ve skutečnosti opět na svědomí firma Asetek. Budou se ale prodávat pod značkou Thermaltake jako Water 3.0 patřící mezi LCS - Liquid Cooling Systems a dělit se budou na tři modely -- Extreme, Pro a Performer.
Thermaltake Water 3.0 Extreme


Všechny tři modely v sérii Water 3.0 si budou podobné až na velikost radiátoru. U modelu Performer tu bude základní tenký radiátor pro 120mm ventilátory, model Pro nabídne stejně velký, ovšem s dvojnásobnou tloušťkou 49 mm a nakonec tu je nejvýkonnější Extreme s radiátorem pro dva 120mm ventilátory.

Jinak je to celkem jasné. Chladiče využívají uzavřený okruh s radiátorem na jedné straně a s vodním blokem vybaveným také vodní pumpou na straně druhé. Všechny jsou vhodné pro sockety Intel LGA a AMD FM a AM. Krom toho dostaneme také software pro OS Windows, jenž dokáže monitorovat otáčky pumpy i teplotu chladicího média dle toho nastavovat otáčky ventilátorů.

Motor pumpy by měl dle specifikací pracovat na cca 2900 RPM a otáčky ventilátorů se budou pohybovat mezi 1000 a 2000 RPM. Samotný vodní blok je pak samozřejmě měděný.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala