reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Thorleif

Registrace: 23.7.2010
Komentářů: 25, score 1.6
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 20.7.2023 s hodnocením +4:
Ten rozdíl je výraznej dost na to, aby v roční spotřebě dělal rozdíl >500 Kč? :D Asi ne, co?

AI akcelerovaný grafikou je reálnýmu uživateli k čemu? Zase se tu protežuje hw řešení něčeho, co ještě zdaleka nemá využití ­(hw akcelerovaný na železe uživatele­), takže spíš jen jako marketingovej buzzword. Až to bude více potřeba, bude se spíš používat jiný řešení AI, který je srovnatelně efektivní, ale výrazně méně HW náročný. Pro detaily doporučuju poslední díl HW podcastu s Michalem Rybkou, který najdete na spotify mezi podcastama od Retro Nation.

A jak tyhle úžasný technologie sedí s koncem výkonýho HW na straně uživatele a nástup všeřešící Geforce Now? :D

Takže díky, ale radši levnější a výkonější 7800, než 4070. I s ohledem na to, jakým způsobem pracuje AMD s výkonem karet v dalších iteracích ovladačů, kdy se jim doteď dařilo postupně výkon navyšovat. Na toto téma třeba dělali video na Linus Tech Tips.
Komentář z 12.7.2023 s hodnocením +4:
Výrobce ­(AMD­) si dovolil prosazovat svoje technologie v produktech, které přímo podporuje. A Polívka a spol. z toho padají vzteky na zádíčka. Že nVidia jede celou dobu na uzavřených technologií, které fungují jen na jejich produktech je těmto výtečníkům jedno. To není relevantní, protože prostě určili, že to relevantní nebude. Nevím, co je to za kouzelnou moc, co vám v diskusi umožní určit veškerou argumentaci proti svým stanoviskům jako irelevantní, ale asi bych ji potřeboval taky. :D
Komentář z 24.7.2023 s hodnocením +3:
Jakých 80% proboha? Chcete tu tvrdit, že 80% hráčů vlastní karty, které podporují DLSS? Možná by to chtělo mrknout nejdřív na skutečný stav na trhu, třeba na statistiky HW na steamu a přestat šermovat z prstu vycucanými čísly.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.7.2023 s hodnocením 0:
Já tu nepláču, že mi někdo odpovídá :D To stejný bych ti řekl, kdyby jsi tu seděl vedle mě a byl jsi uražený, že ti někdo odpověděl na tvý prohlášení do placu. :D
Komentář z 13.7.2023 s hodnocením 0:
Tak se necpi do diskuse, když tě pak otravuje, že na tebe nikdo reaguje. Stoupni si doma do rohu a mluv do zdi. :D
Komentář z 13.7.2023 s hodnocením 0:
¨To jsem měl taky na mysli.