THQ si vybralo technologii NVIDIA PhysX pro použití ve svých studiích

THQ si vybralo technologii NVIDIA PhysX pro použití ve svých studiích
, , aktualita
Společnost NVIDIA oznámila, že firma THQ, světový vývojář a vydavatel počítačových her, si vybral technologii NVIDIA PhysX pro použití v jeho studiích po celém světě. PhysX se přitom hodí nejen pro PC, ale také pro designování fyzického...
K oblíbeným
reklama
Společnost NVIDIA oznámila, že firma THQ, světový vývojář a vydavatel počítačových her, si vybral technologii NVIDIA PhysX pro použití v jeho studiích po celém světě. PhysX se přitom hodí nejen pro PC, ale také pro designování fyzického prostředí pro hry platforem Nintendo Wii, Playstation 3 či Xbox 360.NVIDIA tedy nepolevuje v propagování svých technologií výužívajících paralelní výpočetní jednotky, což je vedle PhysX také CUDA. Nedávno také NVIDIA i AMD ohlásily plnou podporu prostředí OpenCL, díky čemuž se zákazníci dočkají možnosti svobodné volby, která nebude záviset na použité platformě. Technologie PhysX se ale toto netýká a NVIDIA je si toho samozřejmě plně vědoma a snaží se ze svého fyzického engine vymačkat, co se dá.

Zdroj: TZ NVIDIA
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů