reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

ticho.cz

Registrace: 27.2.2004
Komentářů: 51, score -0.1
Účast v Expertiádách: 60 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 6 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.11.2015 s hodnocením +4:
"ze moja znama sa s nim zavirila­" pravděpodobně proto, že nedodržela podmínku ­"a pokud používáte zdravý rozum a neklikáte bezhlavě na všechny odkazy, co kde vidíte, nemá drahý antivir už moc velké opodstatnění.­" ;­-)
Komentář z 16.10.2020 s hodnocením +2:
automatické dokupování, při vyčerpaní datového limitu, jsem samozřejmě vypnul okamžitě, ve výchozím nastavení je to zapnuté.
Tady šlo o dokupování dat přes mojeo2, při překročení limitu, ale já na to klikl omylem a data jsem nepotřeboval a stejnak se to nakoupilo, a právě problém je stejný jako byl u Tesly klikneš a žádné potvrzovací tlačítko není, prostě se to přikoupí na jedno kliknutí, což si myslím je špatně, stejně jako řeší tento článek.
Komentář z 15.10.2020 s hodnocením +2:
Úplně stejnou mám zkušenost s aplikací moje O2 stačí jeden klik bez potvrzení a máte hned navýšená data a stornovat to prý nejde, mi řekl týpek na info lince.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 24.1.2012 s hodnocením -3:
Rozdíl mezi Celeron G540 a Intel Pentium G620 jsou necele 200,­- Kč a hlavní rozdíl není ani tak vyšší frekvence jako očesaná cache procesoru. Přesně tací lidi staví tyto „kancelářské sestavy“ a říkají, jak jim to stačí, protože na tom nikdy sami pracovat nebudou.
Komentář z 22.9.2023 s hodnocením -2:
Asi nevidíš jak vypadá osobní doprava, aut je víc, než je potřeba. Většina jezdí v autě sama. Osobně používám, jak píšeš, mhd, vlak, koloběžku, kolo. Auto využívám jen v práci.
Komentář z 15.11.2016 s hodnocením -2:
Pan Kasperský se chlubí, že jeho antivir není kompatibilní s nový systémem? By mněl spíše zapracovat na lepším vývoji. Rozhodně s tímto pánem nesouhlasím. Microsoft musí své zákazníky ochránit a když si zákazník nepřiplatí za lepší antivir, tak proč by neměl mít řešení přímo v operačním systému?

Právě naopak jsem řešil problém s kompatibilitou ovladačů Radeonu a po aktualizaci Windows, blikal obraz, proto se mi zdá postup aktualizací správný, před aktualizací systému odinstalovat problémovou aplikaci, protože pak se to špatně odinstaluje, když vám systém díky tomu hapruje.

Doufám, že mu jeho žádost zamítnou, protože tomuto člověku jde jen o zisk, místo aby vyladil jeho komerční sw.