ticho.cz

Registrace: 27.2.2004
Komentářů: 38, score -0.4
Účast v Expertiádách: 60 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 6 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.11.2015 s hodnocením +4:
"ze moja znama sa s nim zavirila­" pravděpodobně proto, že nedodržela podmínku ­"a pokud používáte zdravý rozum a neklikáte bezhlavě na všechny odkazy, co kde vidíte, nemá drahý antivir už moc velké opodstatnění.­" ;­-)
Komentář z 3.11.2017 s hodnocením +2:
v tom případě nechápu ten nadpis v článku, že Edge nefungoval?
Komentář z 20.1.2019 s hodnocením +1:
Osobně si myslím, že na starém PC nemá smysl instalovat novější systém dokud vše funguje a uživatele nic neomezuje, například přístup do banky apod.

Kamarád ještě do dnes používá na práci Windows XP, a bohužel již skončila podpora webového prohlížeče Google Chrome a pak následoval konec podpory i Mozilla Firefox, navíc na tomto systému používá Office 2010, které po aktualizaci přestaly fungovat, jelikož bezpečnostní záplaty nejsou již na tomto systému testovány, takže jsem musel vypnout aktualizace úplně. Myslím, že až tento stav, je známka přejít na novější systém.

Ale na druhou stranu je nesmysl na nový počítač instalovat starší operační systém, podpora nového HW a starého systému také neexistuje. Většinou je pak s něčím problém.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 24.1.2012 s hodnocením -3:
Rozdíl mezi Celeron G540 a Intel Pentium G620 jsou necele 200,­- Kč a hlavní rozdíl není ani tak vyšší frekvence jako očesaná cache procesoru. Přesně tací lidi staví tyto „kancelářské sestavy“ a říkají, jak jim to stačí, protože na tom nikdy sami pracovat nebudou.
Komentář z 15.11.2016 s hodnocením -2:
Pan Kasperský se chlubí, že jeho antivir není kompatibilní s nový systémem? By mněl spíše zapracovat na lepším vývoji. Rozhodně s tímto pánem nesouhlasím. Microsoft musí své zákazníky ochránit a když si zákazník nepřiplatí za lepší antivir, tak proč by neměl mít řešení přímo v operačním systému?

Právě naopak jsem řešil problém s kompatibilitou ovladačů Radeonu a po aktualizaci Windows, blikal obraz, proto se mi zdá postup aktualizací správný, před aktualizací systému odinstalovat problémovou aplikaci, protože pak se to špatně odinstaluje, když vám systém díky tomu hapruje.

Doufám, že mu jeho žádost zamítnou, protože tomuto člověku jde jen o zisk, místo aby vyladil jeho komerční sw.
Komentář z 23.1.2012 s hodnocením -2:
Myslím, že debatu ukončuji. Sám si dáte namakaný procesor do své sestavy a druhým cpete celerona. To je jak jezdit v BMW a druhým kázat, že jim škodovka stačí.