Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TomMal

Registrace: 20.5.2022
Komentářů: 6, score 1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: Canon EOS 7D
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.12.2023 s hodnocením +1:
Žádný čínský maglev nejezdi. Ten jediný maglev co jezdí v Číně stavili Němci. Po tom co se Čína ­"rozhádala­" se Siemensem, mají co dělat aby maglev udrželi v provozu
Komentář z 18.1.2023 s hodnocením +1:
To co jste napsal je absolutní pitomost. Žádná oddělení řízené degradace neexistují a rozhodně se nijak neplánuje za jak dlouho má něco vrzat atd.
Vývojové oddělení má požadavek na minimální životnost dílu a podle toho se takový díl navrhuje. Cílem je co nejnižší cena ­(při milionech aut se každý cent počítá­). Díky výrazně zvýšené přesnosti výpočtů a možnostech testování jsou dnes díly navrženy bez výrazného naddimenzování, což dříve nebylo možné.
Komentář z 20.5.2022 s hodnocením +1:
Mám QNAP ­(shodou okolností zmiňovaný 351­). ­"vystavená­" do internetu je minimálně, používám pro přístup VPN, kdy přístupový bod je na Routeru, ne na NAS. Co se týká zálohování, je přímo od QNAP aplikace Qsync. Používám ji pro zálohu fotek z mobilu. Jakmile je mobil v domácí síti, zkopírují se nová data z určené složky na NAS. Lze nastavit hodně věcí. Zda je přenos jedním směrem, oběma, co se stane při smazání souboru atd.
Funguje to spolehlivě. Musel jsem aplikaci sebrat možnost vytvářet upozornění, protože to při každém příchodu domu začalůo hlásit zálohování a každý soubor jednotlivě.
Co se týká doporučení konkrétního modelu, není to jednoduché. Záleží na požadavcích. Pokud jde jenom o úložiště, více méně stačí řada TS­-x31. Mají variantu s fixní 1Gb paměti a se slotem. Nedokážu posoudit, zda bude 1Gb do budoucna dostatečná, takže bych asi preferoval TS­-x31P3.
Pokud budou větší požadavky, např. virtuální stanice, nebo větší počet aplikací, je lepší použít x86 modely. Např. TS­-364 nebo TS­-453D podle počtu disků a síťového rozhraní

Nejméně přínosné komentáře