reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Toshiba ohlašuje notebooky Satellite P Series

, , aktualita
Toshiba ohlašuje notebooky Satellite P Series
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Toshiba, ohlašuje nové notebooky řady Satellite P. Jedná se o čtyři nové modely, které zaujmou své uživatele především vysokým výkonem, poslední generací procesorů, dedikovanou grafickou kartou...
Toshiba ohlašuje notebooky Satellite P Series
Známý výrobce na počítačovém trhu, společnost Toshiba, ohlašuje nové notebooky řady Satellite P. Jedná se o čtyři nové modely, které zaujmou své uživatele především vysokým výkonem, poslední generací procesorů, dedikovanou grafickou kartou a volitelným 3D displejem. V nabídce budou 15,6“ laptopy (P850, P855) a 17.3“ (P875 a P870).Řada přenosných počítačů Toshiba Satellite P bude disponovat nejnovější generací výkonných procesorů od Intelu. O zobrazení se postarají nové grafické karty Nvidia. Operační paměť bude typu DDR3 a její velikost bude jistě více než dostačující. Pro vaše data poslouží pevný disk s kapacitou 1 TB nebo hybridní disk 750 GB/8 GB. Jako optickou mechaniku zde nalezneme DVD vypalovačku nebo Blu-ray.

Dále nám notebooky nabídnou čtveřici USB 3.0 portů, HDMI, WiFi, WiDi, Gigabitový ethernet nebo podsvícenou klávesnici. O lepší zážitek z multimédií se postarají zabudované reproduktory od výrobce Harman Kardon. Ve víku displeje je umístěna webová kamera s full HD rozlišením. Model Toshina Satellite P855 nabídne 3D displej (bez nutnosti použít speciální brýle).

Notebooky z řady Satellite P se dostanou na trh zhruba v polovině letošního roku.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama