reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Toshiba pracuje na novém herním notebooku Qosmio X870

, , aktualita
Toshiba pracuje na novém herním notebooku Qosmio X870
Toshiba připravuje nový přenosný počítač Qosmio X870 určený především pro hráče. Předpokládané datum zahájení jeho prodeje je druhé čtvrtletí tohoto roku. Jedná se o 17,3palcový počítač vybavený rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Disponuje blíže...
Toshiba pracuje na novém herním notebooku Qosmio X870
Toshiba připravuje nový přenosný počítač Qosmio X870 určený především pro hráče. Předpokládané datum zahájení jeho prodeje je druhé čtvrtletí tohoto roku. Jedná se o 17,3palcový počítač vybavený rozlišením 1920 x 1080 pixelů.

Disponuje blíže neupřesněným procesorem z dílny společnosti Intel, který by se měl řadit mezi ty nejnovější a samostatnou grafickou kartou NVIDIA s 3GB pamětí. Nachází se zde i výstup HDMI, mechanika DVD SuperMulti nebo Blu-ray a 2 TB úložného prostoru ve formě pevného disku nebo kombinace pevného disku a SSD.
Tento notebook má dále velký mutlitouch touchpad, červeně podsvícenou klávesnici a reproduktory Harman Kardon se zvukovými technologiemi Slip Stream a SRS Premium Sound 3D. Nechybí čip Bluetooth 4.0, gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi a pochopitelně konektory audio a USB. Navíc je u tohoto notebooku možné používat technologii Resolution+ pro vylepšení ostrosti a dalších vlastností přehrávaných multimédií v nízkém rozlišení.

Oficiální cena přenosného počítače Toshiba Qosmio X870 zůstává neznámá.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama