reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Toshiba upřesnila notebook Qosmio X875

11.4.2012, Štepán Veselý, aktualita
Toshiba upřesnila notebook Qosmio X875
Japonská společnost Toshiba oznámila nový přírůstek do své řady přenosných počítačů Qosmio a totiž model Qosmio X875. Tento notebook je 17,3", používá procesor z řady Intel Ivy Bridge a v prodeji bude i jeho verze s displejem podporujícím...
Japonská společnost Toshiba oznámila nový přírůstek do své řady přenosných počítačů Qosmio a totiž model Qosmio X875. Tento notebook je 17,3", používá procesor z řady Intel Ivy Bridge a v prodeji bude i jeho verze s displejem podporujícím 3D zobrazování.

Disponuje čtyřmi paměťovými sloty DIMM, které jsou již od výroby obsazeny 16 GB DDR3 paměti. Maximálně se jí zde může nacházet až 32 GB a její nejvyšší možná frekvence je 1600 MHz. Displej označený jako HD+ používá rozlišení 1600 x 900 pixelů a technologii TruBrite. Volitelně zde může být panel s Full HD rozlišením a kitem NVIDIA 3D Vision 25 s technologií LightBoost.
Ve výbavě tento notebook má i reproduktory Harman Kardon s technologiemi Tohsiba Slipstream a SRS Premium Sound 3D. Dále je zde Blu-ray mechanika, grafický čip NVIDIA GeForce 670M se 3 GB GDDR5 paměti a dva sloty pro 2,5palcové pevné disky s maximální kapacitou 2 TB.
Nakonec nechybí čtyři porty USB 3.0, Ethernet, konektory audio a výstupy D-sub a HDMI. Červenočerné šasi tohoto přenosného počítače je částečně vyrobeno z hliníku a na jeho povrchu je diamantový vzorek. Logo Qosmio na povrchu šasi svítí červeně a stejně barevné je i podsvícení klávesnice.

Notebook Toshiba Qosmio X875 přijde do prodeje ve třetím čtvrtletí tohoto roku za cenu začínající na přibližně €995 a končící na €1915.

Zdroj: Softpedia.com
reklama