www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link TL-WA860RE: průchozí Wi-Fi opakovač

TP-Link TL-WA860RE: průchozí Wi-Fi opakovač
, , aktualita
TP-Link si připravil nový opakovač Wi-Fi signálu, který se vám bude hodit v případě, že váš domácí router nedosáhne na všechna potřebná místa. Určen je pro rozšířené rozhraní Wi-Fi 802.11n.
K oblíbeným
reklama
Opakovač Wi-Fi signálu TP-Link TL-WA860RE je určen především pro domácnosti, ale samozřejmě se může využít i jinde, kde jsou k dispozici volné zásuvky. Tu svou ovšem neznepřístupní, protože má průchozí zásuvku, do níž můžeme případně připojit další zařízení.

Maximální propustností v případě opakovače TL-WA860RE je 300 Mbps, takže se jedná o klasické 802.11n v základní podobě. Tuto datovou šířku bude moci využít také jedno zařízení, které nedisponuje rozhraním Wi-Fi, ale zato je vybaveno ethernetovým portem, jenž je u tohoto TP-Link k dispozici na spodní straně.

Samozřejmostí už je tlačítko WPS pro snadné spárování s výchozím routerem. Poté už jen stiskneme tlačítko Range Extender a měli bychom mít hotovo. Do možností zabezpečení se počítá 64/128/152bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK a i zde najdeme indikátor síly signálu, abychom pro opakovač našli tu nejlepší pozici.

Zařízení je již k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1249 Kč včetně DPH, ovšem jeho reálná cena se pohybuje i pod 1000 Kč s daní.

Hardwarové vlastnosti
Standardy a protokoly IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Rozhraní 1 x ethernetový port 10/100Mbit/s (RJ45)
Typ el. zásuvky EU, UK, US
Tlačítka RE (Range Extender), reset
Anténa 2x externí
Rozměry (š X h X v) 110 x 65,8 x 75,2 mm
Příkon cca 3 W
Funkce bezdrátové sítě
Frekvence 2,4~2,4835 GHz
Rychlost přenosu 11n: až 300 Mbit/s (dynamická)
11g: až 54 Mbit/s (dynamická)
11b: až 11 Mbit/s (dynamická)
Vysílací výkon <20 dBm (EIRP)
Citlivost přijímače 270 M: -69 dBm při 10 % PER
130 M: -69 dBm při 10 % PER
108 M: -69 dBm při 10 % PER
54 M: -69 dBm při 10 % PER
11 M: -86 Bm při 8 % PER
6 M: -89 dBm při 10 % PER
1 M: -91 dBm při 8 % PER
Bezdrátové režimy opakovač signálu
Funkce bezdrátové sítě WMM (Wi-Fi Multimedia)
Filtrování bezdrátových MAC adres
Statistika bezdrátové sítě
Podpora domain login
Zabezpečení bezdrátové sítě 64/128/152bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK

Zdroj: TZ TP-Link


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře