reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Transcend ohlásil malé mSATA SSD MSM610

, , aktualita
Transcend ohlásil malé mSATA SSD MSM610
Minulý týden si něco podobného jako dnes Transcend připravila firma Apacer, a sice mSATA SSD modul, na němž jsou nejzajímavější rozměry (cca 27 x 30 x 3,9 mm). Jedný se o paměťové zařízení MSM610 kompatibilní s rozhraním SATA 3 Gbps, které...
Transcend ohlásil malé mSATA SSD MSM610
Minulý týden si něco podobného jako dnes Transcend připravila firma Apacer, a sice mSATA SSD modul, na němž jsou nejzajímavější rozměry (cca 27 x 30 x 3,9 mm). Jedný se o paměťové zařízení MSM610 kompatibilní s rozhraním SATA 3 Gbps, které v tomto případě naprosto postačí, neboť přenosové rychlosti se zastavily na 245 MB/s při čtení a 48 MB/s při zápisu. Čtení je tedy ještě velmi slušné, ale zápis by mohl být rychlejší.

Transcend MSM610 využívají paměti MLC NAND Flash (Toggle-mode) a mají velmi široké spektrum možného využití. Uplatnit se mohou v malých stolních počítačích, kompaktních průmyslových zařízeních, set-top boxech a samozřejmě také v mobilních zařízeních včetně notebooků, tabletů, telefonů či čteček elektronických knih.

Toto zařízení také podporuje TRIM a NCQ, zabudovánu má podporu ECC a S.M.A.R.T. a pro maximalizaci životnosti poslouží techniky wear leveling a intelligent block management. Krom toho je tu Advanced Power Shield pro ochranu samotných dat v případě náhlé ztráty energie.

A nakonec kapacity. K dostání budou dle očekávání modely s kapacitou maximálně 64 GB a vedle toho i 32GB a 8GB verze.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama