www.svethardware.cz
>
>
>

Transcend si připravil čtečku karet s USB 3.0

Transcend si připravil čtečku karet s USB 3.0
, , aktualita
Pro rychlé paměťové karty bude připravena nová čtečka Transcend RDF8, která dostane do výbavy konektivitu USB 3.0 a podporu nejrůznějších formátů. Celkem nabídne čtyři sloty, z nichž jeden je určen pro karty CompactFlash se standardem UDMA6/UDMA7,...
K oblíbeným
reklama
Pro rychlé paměťové karty bude připravena nová čtečka Transcend RDF8, která dostane do výbavy konektivitu USB 3.0 a podporu nejrůznějších formátů.Celkem nabídne čtyři sloty, z nichž jeden je určen pro karty CompactFlash se standardem UDMA6/UDMA7, další pro karty SD (SDHC/SDXC) s rychlostní třídou UHS-I, další pro karty MicroSD a M2 a slot pro karty typu Memory Stick PRO, DUO, a také XC, které mohou dosahovat kapacity až 2TB.

Rozměry čtečky jsou 68 × 45 × 15 mm, hmotnost 32 gramů a podporované OS jsou následující:
  • Microsoft Windows XP
  • Microsoft Windows Vista
  • Microsoft Windows 7
  • Mac OS 10.2.8 nebo vyšší (USB 2.0)
  • Linux Kernel 2.6.3 nebo vyšší (USB 2.0)

K tomu dostaneme od firmy Transcend také software RecoverX, který je určen k obnově smazaných dat. RDF8 zakoupíme od srpna za předpokládanou maloobchodní cenu 430 Kč. Záruka je dvouletá.

Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů