www.svethardware.cz
>
>
>
>

Transcend uvádí pozlacené flash disky JetFlash 520G

Transcend uvádí pozlacené flash disky JetFlash 520G
, , aktualita
Společnost Transcend přichází na trh s novými flash disky JetFlash 520G, které mají vedle funkce úložiště fungovat také jako estetický doplněk. Jejich tělo je pokryto 24karátovým zlatem a kromě toho je voděodolné a ochrání disk také před...
K oblíbeným
reklama
Společnost Transcend přichází na trh s novými flash disky JetFlash 520G, které mají vedle funkce úložiště fungovat také jako estetický doplněk. Jejich tělo je pokryto 24karátovým zlatem a kromě toho je voděodolné a ochrání disk také před prachem a nárazy. Vedle pozlacené verze bude k dispozici také model vyrobený ze zinkové slitiny - modely JetFlash 520S.
Jeho rozměry jsou 37,3 x 12,2 x 4,5 mm s hmotností pouze 5,3 gramu a dodávají se společně s koženým řemínkem, díky němuž je půjde snadno přidělat třeba na klíčenku.

Zakoupit si budeme moci tři provedení s kapacitou 8, 16 nebo 32 GB a dostaneme k nim také software Transcend Elite, který obsahuje nástroje pro zálohování a obnovu dat a šifrování souborů. Ceny byly stanoveny na 230, 370 a 690 Kč s DPH, což platí pro zinkovou i pozlacenou verzi. Záruka je doživotní.


Model
JetFlash 520G/520S
Rozhraní
USB 2.0
Hmotnost [g]
5,3
Rozměry [mm]
37,3 x 12,2 x 4,5
Dodatečné aplikace
Transcend Elite
Systémové požadavky
PC nebo notebook s USB portem
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows ME
- Microsoft Windows XP
- Microsoft Windows Vista
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows 8
- Mac OS 9.0 nebo novější
- Linux Kernel 2.4.2 nebo novější


Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář