www.svethardware.cz
>
>
>
>

Transcend uvádí pozlacené flash disky JetFlash 520G

Transcend uvádí pozlacené flash disky JetFlash 520G
, , aktualita
Společnost Transcend přichází na trh s novými flash disky JetFlash 520G, které mají vedle funkce úložiště fungovat také jako estetický doplněk. Jejich tělo je pokryto 24karátovým zlatem a kromě toho je voděodolné a ochrání disk také před...
K oblíbeným
reklama
Společnost Transcend přichází na trh s novými flash disky JetFlash 520G, které mají vedle funkce úložiště fungovat také jako estetický doplněk. Jejich tělo je pokryto 24karátovým zlatem a kromě toho je voděodolné a ochrání disk také před prachem a nárazy. Vedle pozlacené verze bude k dispozici také model vyrobený ze zinkové slitiny - modely JetFlash 520S.
Jeho rozměry jsou 37,3 x 12,2 x 4,5 mm s hmotností pouze 5,3 gramu a dodávají se společně s koženým řemínkem, díky němuž je půjde snadno přidělat třeba na klíčenku.

Zakoupit si budeme moci tři provedení s kapacitou 8, 16 nebo 32 GB a dostaneme k nim také software Transcend Elite, který obsahuje nástroje pro zálohování a obnovu dat a šifrování souborů. Ceny byly stanoveny na 230, 370 a 690 Kč s DPH, což platí pro zinkovou i pozlacenou verzi. Záruka je doživotní.


Model
JetFlash 520G/520S
Rozhraní
USB 2.0
Hmotnost [g]
5,3
Rozměry [mm]
37,3 x 12,2 x 4,5
Dodatečné aplikace
Transcend Elite
Systémové požadavky
PC nebo notebook s USB portem
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows ME
- Microsoft Windows XP
- Microsoft Windows Vista
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows 8
- Mac OS 9.0 nebo novější
- Linux Kernel 2.4.2 nebo novější


Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů