www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tři nové reprosoustavy v podání Logitechu

Tři nové reprosoustavy v podání Logitechu
, , aktualita
Logitech si připravil tři nové reprosoustavy určené pro běžné uživatele, kteří je budou moci využít u svých PC, multimediálních přehrávačů či zkrátka všude tam, kde je k dispozici klasický 3,5mm audio výstup. Logitech z200 Multimedia Speakers...
K oblíbeným
reklama
Logitech si připravil tři nové reprosoustavy určené pro běžné uživatele, kteří je budou moci využít u svých PC, multimediálních přehrávačů či zkrátka všude tam, kde je k dispozici klasický 3,5mm audio výstup.

Logitech z200 Multimedia Speakers jsou největší z nové trojice a nabídnou dvakrát dva reproduktory s průměrem 2,5" a celkový výkon 10 W RMS. Na pravé plastové bedničce najdeme dva vstupy (Line in a AUX) a jeden výstup na sluchátka. Na boku je pak ještě trošku skrytý ovladač nastavující intenzitu basů.

Logitech z150 Multimedia Speakers jsou menší a slabší, ale jejich koncept je v podstatě stejný. Využívají celkově dva reproduktory s celkovým výkonem 6 W. Nabídka konektorů má být stejná jako v předchozím případě, pouze o nastavení basů se zde nemluví. Zato si ale budeme moci vybrat mezi černým a černo-bílým provedením.

Logitech z50 Multimedia Speaker už není stereo systém, ale pouze jeden reproduktor v malém těle. Jeho výkon je však i tak celých 10 W díky jednomu 2,25" reproduktoru. Vybaven je jedním 3,5mm vstupem a stejně jako oba ostatní i síťovým adaptérem pro napájení.

Všechny tři novinky mají být k dispozici už od tohoto měsíce za ceny 779, 519 a 519 Kč.

Zdroj: TZ Logitech

Logitech Z200
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Logitech Z50
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Logitech Z150
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala