www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tři nové reprosoustavy v podání Logitechu

Tři nové reprosoustavy v podání Logitechu
, , aktualita
Logitech si připravil tři nové reprosoustavy určené pro běžné uživatele, kteří je budou moci využít u svých PC, multimediálních přehrávačů či zkrátka všude tam, kde je k dispozici klasický 3,5mm audio výstup. Logitech z200 Multimedia Speakers...
K oblíbeným
reklama
Logitech si připravil tři nové reprosoustavy určené pro běžné uživatele, kteří je budou moci využít u svých PC, multimediálních přehrávačů či zkrátka všude tam, kde je k dispozici klasický 3,5mm audio výstup.

Logitech z200 Multimedia Speakers jsou největší z nové trojice a nabídnou dvakrát dva reproduktory s průměrem 2,5" a celkový výkon 10 W RMS. Na pravé plastové bedničce najdeme dva vstupy (Line in a AUX) a jeden výstup na sluchátka. Na boku je pak ještě trošku skrytý ovladač nastavující intenzitu basů.

Logitech z150 Multimedia Speakers jsou menší a slabší, ale jejich koncept je v podstatě stejný. Využívají celkově dva reproduktory s celkovým výkonem 6 W. Nabídka konektorů má být stejná jako v předchozím případě, pouze o nastavení basů se zde nemluví. Zato si ale budeme moci vybrat mezi černým a černo-bílým provedením.

Logitech z50 Multimedia Speaker už není stereo systém, ale pouze jeden reproduktor v malém těle. Jeho výkon je však i tak celých 10 W díky jednomu 2,25" reproduktoru. Vybaven je jedním 3,5mm vstupem a stejně jako oba ostatní i síťovým adaptérem pro napájení.

Všechny tři novinky mají být k dispozici už od tohoto měsíce za ceny 779, 519 a 519 Kč.

Zdroj: TZ Logitech

Logitech Z200
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Logitech Z50
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Logitech Z150
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
NAS QNAP TS-431X3 přináší 2.5GbE i 10GbE NAS QNAP TS-431X3 přináší 2.5GbE i 10GbE
Další novinkou ve výrobním programu společnosti QNAP je i NAS TS-431X3. Proti modelům TS-x31P3 nabídne ještě rychlejší 10GbE připojení. Už podle názvu je patrné, že bude určen pro 4 pevné disky nebo SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini Razer pokračuje ve zmenšování, představil myš DeathAdder V2 Mini
Razer vzal další myš ze své nabídky a představil její zmenšenou verzi. Tentokrát se jedná o model DeathAdder V2, který se v nové variantě vyznačuje nejen nízkými rozměry, ale také hmotností. Velká část těla myši získala protiskluzovou úpravu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Asus uvedl na český trh zakřivený monitor TUF Gaming VG27VQ Asus uvedl na český trh zakřivený monitor TUF Gaming VG27VQ
Nabídku zakřivených herních monitorů od Asusu rozšířil model TUF Gaming VG27VQ, který nabídne VA panel s rozlišením Full HD a obnovovací frekvencí 165 Hz. Monitor se hned dostal do českých obchodů, proto známe i cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář