www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt eSPORTS a myš BLACK Element Cyclone s ventilátorem

Tt eSPORTS a myš BLACK Element Cyclone s ventilátorem
, , aktualita
Společnost Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS připravuje novou myš BLACK Element Cyclone, kterou ocení uživatelé především v parném létě. Je totiž vybavena malým ventilátorem, který není určen k chlazení myši, ale uživatelovy ruky. Schválně...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS připravuje novou myš BLACK Element Cyclone, kterou ocení uživatelé především v parném létě. Je totiž vybavena malým ventilátorem, který není určen k chlazení myši, ale uživatelovy ruky. Schválně jestli také někdo navrhne myš s malou botou, která svého majitele v pěkném letním počasí vykopne ven od počítače.

Nicméně bavme se o BLACK Element Cyclone, která je vybavena laserovým senzorem s rozlišením 6500 dpi, k tomu podsvícením s výběrem pěti barev a dále už se Thermaltake v tiskovce věnuje malému ventilátorku. Ten se točí na 6000 RPM, přičemž jeho maximální průtok vzduchu je 2,7 CFM při hlučnosti 21,7 dB. Jeho hluk ale bude položen vysoko, takže bude jistě otravnější než hluk velkého ventilátoru. Ventilátor lze samozřejmě odpojit.


Na stránkách výrobce (viz zdroj) jsou i další specifikace a mezi nimi můžeme najít, že myš využívá tlačítka OMRON, která mají vydržet až 5 milionů stisků a jich má celkem devět programovatelných. Makra a profily (až pět) lze uložit na vestavěnou 128kB paměť a nechybí ani závaží pro úpravu celkové hmotnosti (5x 4,5 gramů). Rozměry této myši jsou 124 x 67 x 41,6 mm.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek2 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů