www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika
, , aktualita
Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS představuje novou laserovou herní myš BLACK V2, která vychází z původního modelu BLACK. Vylepšeno bylo samotné tělo, tlačítka, ale i laserový senzor a software.
K oblíbeným
reklama
Tt eSPORTS BLACK V2 je tedy založena na modelu BLACK, což je rovněž herní myš s laserovým senzorem. Nový model přináší řadu vylepšení, přičemž jeho srdcem se stal laserový senzor Avago ADNS-9500 s rozlišením 100 až 5700 dpi, což není právě z hlediska rozlišení to nejlepší, co je dnes dostupné, ale ne každý se potřebuje honit za co nejvyšší hodnotou dpi. Thermaltake slibuje, že senzor bude schopen sledovat pohyb myši po široké škále různých povrchů, ale to ostatně slibuje každý.

Nová myš nabídne jedno tlačítko navíc, které je připraveno na levé straně pro palec, čili celkově je vybavena sedmi programovatelnými tlačítky se spínači značky Omron. Díky pět profilům je můžeme naládovat celkem 35 makry či jinými funkcemi. Profily budeme měnit pomocí jednoho z tlačítek na hřbetu myši a příslušnou volbu ukáže barva LED v kolečku. Druhé tlačítko na hřbetu slouží pro nastavení hodnoty dpi, které si můžeme volit v doprovodné aplikaci v krocích po 100 dpi.

Ve spoodní části vidíme malý panel, za nímž se stejně jako u původního modelu mohou skrýt malá závaží, s jejichž pomocí si můžeme upravit celkovou hmotnost myši. Vedle toho tu jsou dva menší přední teflony a dva velké zadní. K počítači se myš připojí pomocí 1,8metrového USB kabelu s pletenou bužířkou a pozlaceným konektorem.

Nová laserová BLACK V2 ještě nedorazila na trh. K dispozici má být celosvětově od poloviny ledna, a to za doporučenou cenu 50 dolarů.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek