www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika
, , aktualita
Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS představuje novou laserovou herní myš BLACK V2, která vychází z původního modelu BLACK. Vylepšeno bylo samotné tělo, tlačítka, ale i laserový senzor a software.
K oblíbeným
reklama
Tt eSPORTS BLACK V2 je tedy založena na modelu BLACK, což je rovněž herní myš s laserovým senzorem. Nový model přináší řadu vylepšení, přičemž jeho srdcem se stal laserový senzor Avago ADNS-9500 s rozlišením 100 až 5700 dpi, což není právě z hlediska rozlišení to nejlepší, co je dnes dostupné, ale ne každý se potřebuje honit za co nejvyšší hodnotou dpi. Thermaltake slibuje, že senzor bude schopen sledovat pohyb myši po široké škále různých povrchů, ale to ostatně slibuje každý.

Nová myš nabídne jedno tlačítko navíc, které je připraveno na levé straně pro palec, čili celkově je vybavena sedmi programovatelnými tlačítky se spínači značky Omron. Díky pět profilům je můžeme naládovat celkem 35 makry či jinými funkcemi. Profily budeme měnit pomocí jednoho z tlačítek na hřbetu myši a příslušnou volbu ukáže barva LED v kolečku. Druhé tlačítko na hřbetu slouží pro nastavení hodnoty dpi, které si můžeme volit v doprovodné aplikaci v krocích po 100 dpi.

Ve spoodní části vidíme malý panel, za nímž se stejně jako u původního modelu mohou skrýt malá závaží, s jejichž pomocí si můžeme upravit celkovou hmotnost myši. Vedle toho tu jsou dva menší přední teflony a dva velké zadní. K počítači se myš připojí pomocí 1,8metrového USB kabelu s pletenou bužířkou a pozlaceným konektorem.

Nová laserová BLACK V2 ještě nedorazila na trh. K dispozici má být celosvětově od poloviny ledna, a to za doporučenou cenu 50 dolarů.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala