www.svethardware.cz
>
>
>

Twitter začne mazat neaktivní účty, přihlašte se pro jeho zachování

Twitter začne mazat neaktivní účty, přihlašte se pro jeho zachování
, , aktualita
Na sociálních sítích je obvykle spousta neaktivních uživatelských účtů a kvůli tomu i různých přihlašovacích jmen, která by rádi využili jiní. Síť Twitter tak začne mazat ty účty, ke kterým se nikdo nepřihlásil více než půl roku.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Twitter chce provést řádné pročištění své databáze. Chce se zbavit neaktivních uživatelských účtů, ke kterým se nikdo nepřihlásil více než půl roku, a které mnohdy blokují uživatelská jména, která by v některých případech rád využil i někdo jiný. Uživatelé tak mají čas do 11. prosince, aby se přihlásili ke svému účtu, a ten pak byl při čištění zachován.
 
Twitter logo
 
Není však potřeba cokoli tweetnout. Sociální síť zvažuje archivování uživatelských účtů zemřelých (ti se z logických důvodů už nemohou přihlásit), ale zde zatím není jasné, jak se bude ověřovat, kdo už zemřel a kdo už jen nechce být na Twitteru aktivní. Vypadá to však, že se právě kvůli tomuto problému termín posune dále do budoucnosti a začne s mazáním až tehdy, když vyřeší problém se zachováváním účtů zemřelých.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik