www.svethardware.cz
>
>
>

Twitter začne mazat neaktivní účty, přihlašte se pro jeho zachování

Twitter začne mazat neaktivní účty, přihlašte se pro jeho zachování
, , aktualita
Na sociálních sítích je obvykle spousta neaktivních uživatelských účtů a kvůli tomu i různých přihlašovacích jmen, která by rádi využili jiní. Síť Twitter tak začne mazat ty účty, ke kterým se nikdo nepřihlásil více než půl roku.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Twitter chce provést řádné pročištění své databáze. Chce se zbavit neaktivních uživatelských účtů, ke kterým se nikdo nepřihlásil více než půl roku, a které mnohdy blokují uživatelská jména, která by v některých případech rád využil i někdo jiný. Uživatelé tak mají čas do 11. prosince, aby se přihlásili ke svému účtu, a ten pak byl při čištění zachován.
 
Twitter logo
 
Není však potřeba cokoli tweetnout. Sociální síť zvažuje archivování uživatelských účtů zemřelých (ti se z logických důvodů už nemohou přihlásit), ale zde zatím není jasné, jak se bude ověřovat, kdo už zemřel a kdo už jen nechce být na Twitteru aktivní. Vypadá to však, že se právě kvůli tomuto problému termín posune dále do budoucnosti a začne s mazáním až tehdy, když vyřeší problém se zachováváním účtů zemřelých.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala