www.svethardware.cz
>
>
>

Týdenní šance s redakcí SHW (4.8. - 10.8.)

Týdenní šance s redakcí SHW (4.8. - 10.8.)
, , aktualita
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 1 otázky? Taková byla od 4.8. do 10.8. naše soutěž Týdenní šance, v které jste mohli vyhrát výkonný procesorový chladič Thermaltake FrioOCK. Doplněno o vyhodnocení.
K oblíbeným
reklama

UPDATE 18.8.2014: Vyhodnocení soutěže


Soutěžní otázka a odpovědi, které byly na výběr (tučně je správná odpověď):

Které tvrzení není pravdivé?

a) V magazínu Svetmobilne.cz informujeme o novinkách z oblasti tabletů a mobilních telefonů
b) V magazínu Svetmobilne.cz byl letos publikován článek o možnostech sledování aut a odposlouchávání mobilních telefonů
c) V magazínu Digimanie.cz byla tento rok publikována aspoň 1 nová recenze fotomobilu
d) V magazínu Digimanie.cz byla tento rok publikována aspoň 1 nová recenze fototiskárny
e) V jednom z našich magazínů byl letos publikován článek o procházení se v dešti

Zúčastnilo se 441 čtenářů, otázku jich zodpovědělo správně 116.


Výhercem je Radovan Adamec z Jihlavy, gratulujeme!Výherci gratuluji, do 48 hodin mu odešleme e-mail s potvrzením a informací o odeslání ceny.

Chcete být informován o každé nové Týdenní šanci? Zaškrtněte si ve svém profilu "Informovat o soutěžích a nových funkcích". Budou vám chodit e-maily o startu našich soutěží (kromě Expertiády, jež má vlastní nastavení) a zajímavých novinkách na našich serverech.Původní oznámení startu z 4.8.2014:

Dnes odstartovala nová Týdenní šance, soutěž o hodnotnou cenu. Zodpovězte do 10.8. správně soutěžní otázku a zúčastněte se tak slosování.


Cena pro výherce: Thermaltake FrioOCKJak se zúčastnit?


Přihlaste se v pravém horním rohu tohoto webu (klikněte na "Přihlásit" a zadejte svůj login a heslo) a pak v horní části homepage v sekci se žlutým pozadím klikněte na odkaz vedoucí na formulář pro účast.
– na Týdenní šanci je upoutávka v horní části homepage v sekci se žlutým pozadím –Pravidla soutěže


Účastí se zavazujete k dodržování pravidel Týdenní šance. Nezapomeňte, že je zakázané:
  • účastnit se z duplicitních profilů
  • účastnit se bez vyplněných kontaktních údajů ve svém registračním profilu
  • jakkoli diskutovat o otázce z aktuální Týdenní šance v době jejího průběhu, v případě podezření na chybu nás kontaktujte pomocí připomínkového formuláře
Výherce bude po ukončení oznámen v aktualizaci tohoto článku. Všem přeji hodně štěstí!
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře