www.svethardware.cz
>
>
>

Ubisoft nabízí původní Splinter Cell zdarma

Ubisoft nabízí původní Splinter Cell zdarma
, , aktualita
Společnost Ubisoft slaví třicet let své existence a při té příležitosti se rozhodla, že nám nabídne jednu ze svých nejúspěšnějších her zdarma, originální Splinter Cell z roku 2002. Stáhnout si jej můžete ihned.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft má za sebou dlouhou existenci a dnes již málokdo bude znát jejich prvotiny z osmdesátých let, i když ikonický Prince of Persia snad poznají i ti, kteří jeho dobu nezažili. Pak můžeme vzpomenout třeba na populární arkádu Dyna Blaster, klasické RPG Anvil of Dawn, sérii Rayman a dále hry inspirované Tomem Clancym. Tam patří i Tom Clancy's Splinter Cell z roku 2002, kterou nyní můžeme mít zdarma a stáhnout si jej ze stránek firmy Ubisoft, stejně jako nám Ubisoft Club nabídl před měsícem Prince of Persia: The Sands of Time (2003).

Tom Clancy's Splinter Cell byla úspěšná hra, kterou Ubisoft dostal na mnoho platforem, a to i PlayStation 2 i 3, GameCube, N-Gage a jiné. Dočkala se také pěti pokračování především pro PC, z nichž poslední je Splinter Cell: Blacklist z roku 2013. Původní hra byla založena na Unreal Engine 2, který byl upraven tak, aby zobrazoval na tu dobu pěkně ztvárněné stíny v reálném čase. I díky tom vyhrála Best of 2002 od IGN a napříč platformami se prodalo 3 miliony kopií.

Splinter Cell bude v nabídce Ubisoftu asi měsíc, než ji nahradí některá jiná hra z repertoáru této firmy.

Zdroj: Ubisoft
reklama
Nejnovější články
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU? JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU?
Společnost Jon Peddie Research vypustila do světa další přehled o stavu trhu s GPU, a to samostatnými i integrovanými. Potvrzuje se nám tu, že poptávka po PC byla opravdu vysoká, ovšem co dodávky samostatných GPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky
Už nějaký ten pátek víme, že někteří těžaři kryptoměn začali využívat i celé nové herní notebooky, a to jednoduše proto, že jsou celkově dostupnější než samostatné grafiky. Nyní už je tento trend zřejmý. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache
Nový Samsung SSD 980 Pro už je dávno na trhu, ovšem nyní se dozvídáme o modelech Samsung SSD 980, které by někdo mohl s verzí Pro snadno zaměnit. Dostal by ale SSD bez vlastní DRAM cache.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek