Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ultrabook Asus UX32 v předprodeji v Evropě

14.3.2012, Štepán Veselý, aktualita
Ultrabook Asus UX32 v předprodeji v Evropě
Předevčírem byl tento notebook oficiálně představen veřejnosti a již nyní je možné jej předobjednat v Evropě, byť prozatím jen u jednoho obchodníka. Jeho cena zde byla stanovena na €1 149, což je o mnoho více než původně očekávaných €836....
Předevčírem byl tento notebook oficiálně představen veřejnosti a již nyní je možné jej předobjednat v Evropě, byť prozatím jen u jednoho obchodníka. Jeho cena zde byla stanovena na €1 149, což je o mnoho více než původně očekávaných €836.

Notebook Asus UX32Vd je v tuto chvíli nejvýkonnějším z celé řady počítačů Asus Zenbook. Používá totiž procesor Ivy Bridge a samostatnou grafickou kartu. Konkrétně se jedná o kartu NVIDIA GeForce GT 620M, se kterou je v tomto předprodávaném modelu použit procesor Intel Core i7-3517U. Ten je dvoujádrový a funguje na frekvenci 1,9 GHz (maximálně 3 GHz v módu Turbo). Mezi jeho hlavní přednosti se řadí velmi nízká spotřeba elektrické energie.
Přítomny jsou celkem 4 GB RAM, 500GB pevný disk a 32GB SSD chovající se jako expresní odkládací prostor pro pevný disk. Nachází se zde i 13,3palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, technologie Intel Wireless Display, jeden port USB 3.0 a operační systém Windows 7 Professional. Baterie by měla být schopná pohánět tento počítač až 6-7 hodin.

Podle informací z italského internetového obchodu, kde je tento ultrabook v nabídce, by měl být jeho prodej zahájen 18. května 2012.

Zdroj: Softpedia.com