reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Ultrabooky Acer Aspire Timeline Ultra M5 upřesněny

, , aktualita
Ultrabooky Acer Aspire Timeline Ultra M5 upřesněny
Americká divize společnosti Acer oznámila v USA sérii Ultrabooků Aspire Timeline Ultra M5. Ta by měla být tenčí a lehčí než všechny předchozí generace série Timeline, poněvadž tloušťka těchto nových počítačů je jen 2,06 cm. Skládá se z 14palcového...
Ultrabooky Acer Aspire Timeline Ultra M5 upřesněny
Americká divize společnosti Acer oznámila v USA sérii Ultrabooků Aspire Timeline Ultra M5. Ta by měla být tenčí a lehčí než všechny předchozí generace série Timeline, poněvadž tloušťka těchto nových počítačů je jen 2,06 cm.
Skládá se z 14palcového a 15palcového modelu. Oba jsou vybaveny rozlišením 1366 x 768 pixelů, klávesnicí typu chiclet a víkem, jehož povrch je pokryt slitinou hliníku. Díky tomu by měl být o něco odolnější. Nechybí DVD mechanika, 500GB pevný disk a 20GB SSD.

Použit je procesor Intel generace Sandy Bridge fungující na 1,5GHz. Je však možné připlatit si za procesor z řady Ivy Bridge pracující na 2,6 GHz. Výdrž baterie by měla být v optimálním případě 8hodinová.
Model se 14palcovým displejem disponuje hmotností 1,95 kg. Jeho cena začíná na $680 s grafickým čipem Intel HD 4000. Za $780 je však možné tento počítač pořídit i s poměrně výkonnější kartou NVIDIA GeForce GT640M LE. Zatímco 15,6palcová verze má hmotnost 2,3 kg, stejný grafický čip NVIDIA jako předchozí počítač a cenu stanovenou na $830. Oba ultrabooky Acer Aspire Timeline Ultra M5 přijdou do prodeje na konci června.

Zdroj: Engadget.com
reklama
reklama
reklama