www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Ultrabooky čeká snížení cen

Ultrabooky čeká snížení cen
, , aktualita
Dobré zprávy přišly z oblasti prodeje přenosných počítačů typu Ultrabook, které má pod svými křídly společnosti Intel vlastnící tuto obchodní značku. Dle nich se zákazníci dočkají celkem významného poklesu cen, jenž by měl být až 25procentní....
reklama
Dobré zprávy přišly z oblasti prodeje přenosných počítačů typu Ultrabook, které má pod svými křídly společnosti Intel vlastnící tuto obchodní značku. Dle nich se zákazníci dočkají celkem významného poklesu cen, jenž by měl být až 25procentní.

Důvod je prostý - na trh se chystá nová generace procesorů Ivy Bridge, které mají přijít v březnu a dubnu a nahradí dnešní Sandy Bridge včetně nízkonapěťových modelů, které se montují do Ultrabooků. Je tedy v zájmu Intelu a výrobců samotných počítačů, aby se vyprázdnily sklady, k čemuž mají napomoci nižší ceny.

Acer byl nejrychlejší a již snížil cenu svých Ultrabook S3 a konkrétně to bylo u jednoho z modelů z 999 USD na 799 USD. Hewlett-Packard se také chystá snižovat ceny, a to maximálně o již zmíněnou čtvrtinu a ceny Ultrabooků od Lenova půjdou dolů až o 21 %. My můžeme jen čekat, jak se to projeví na našem trhu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře