www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Unreal Engine 4: další neskutečně skutečné demo

Unreal Engine 4: další neskutečně skutečné demo
, , aktualita
Benoît Dereau, který má na svědomí i byt v Paříži, předvedl nové demo, jež má ukázat komplexní možnosti Unreal Enginu 4. Můžeme se těšit na téměř fotorealistickou grafiku navíc s interaktivním prostředím.
K oblíbeným
reklama
Nejlepší ukázka samotného enginu je pochopitelně video, které můžete zhlédnout níže. Samozřejmě všechny efekty nejsou dílem samotného enginu, například kvalitní textury všech povrchů, ty jsou v minimálním rozlišení 1024x1024 a některé se objevují i v rozlišení 4096x4096. Důležité je i to, že video je real-time a je poměrně plynulé. Scéna je vykreslena pomocí 1,3 miliardy trojúhelníků, což je poměrně hodně, jelikož se jedná o malý byt.


Za zmínku také stojí odrazy světla a matné a lesklé objekty, které realisticky odráží jiné objekty. Stejně tak je zajímavé, že se jedná o interaktivní prostředí, kdy si můžete vybírat například typ podlahy nebo barvu stěny. Video krásně demonstruje možnosti grafiky, kterou bude disponovat následující generace her.

Zdroj: tweaktown.com

reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů