www.svethardware.cz
>
>
>
>

USB klíčenka Corsair Flash Voyager GTX s rychlostí SSD

USB klíčenka Corsair Flash Voyager GTX s rychlostí SSD
, , aktualita
Společnost Corsair představila nový USB flash disk Flash Voyager GTX, který se svou rychlostí může rovnat i SSD diskům. Maximální rychlost čtení totiž může dosahovat hodnoty až 450 MB/s, což jsou pro USB klíčenku nevídané hodnoty.
K oblíbeným
reklama
Na letošním ročníku veletrhu Computex 2014 představila společnost Corsair novou USB klíčenku Flash Voyager GTX. Svou rychlostí má atakovat taková čísla, která jsou spíše běžná u SSD disků. Díky tomu nabídne velmi rychlé přesuny dat, pohodlné kopírování a používání paměti. Dle výrobce byla naměřena rychlost čtení 450 MB/s a 360 MB/s u zápisu v programu ATTO Disk Benchmark a 430 MB/s, resp. 190 MB/s v programu CrystalDiskMark.


Corsair Flash Voyager GTX


Podporovány jsou technologie SMART, TRIM a USB Attached SCSI. Samozřejmě lze tento flash disk používat jak se starším rozhraním USB 2.0, tak i s novým USB 3.0. V prvním případě ale zapomeňte na zmiňované vysoké rychlosti. Podporovány budou operační systémy Windows, Linux a Mac OS. Cena za 128GB verzi by se měla pohybovat okolo $120, 256GB varianta by pak měla vyjít na cca $200. Prodej začne v červenci.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek