reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
21.9.2021, Jan Vítek, aktualita
Call of Duty: Vanguard ještě ani nebyl vypuštěn na trh, neboť v uplynulých dvou týdnech probíhalo betatestování, které ovšem už poznamenali cheateři. Objevily se o tom důkazy ve formě videí, kde je podvádění zcela zřejmé. 
Choakinek (1278) | 22.9.202112:16
Ale vždyť takhle se dnes chová skoro celá společnost ­- skoro každý chce ­"vyhrát­" bez ohledu na pravidla. V tom případě, že se bude cheatovat ve hře, která v pravém slova smyslu ještě ani nevyšla ­(betatest­), může málokoho překvapit.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(2)
GaGy (69) | 22.9.20217:55
Smutné je to nejvíce u toho Warzonu kde opravdu hráč má jen jeden život. ­(s vyhraným gulagem dva­)
Včera pěkně rozehraná hra ,už sem měl sedm killů a přišel cheater se snipou a celé naše trio mrtvé... Je to fakt bída že activision nic s tímto nedělá ,nebo možná dělá ,ale dělá velmi málo. Jde vidět že je to prohnilá firma. Bohužel Warzone se fakt povedl.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
wthulmann (261) | 21.9.202116:28
Hmm, zrovna u Wazone mi víc než cheateři přijde jako větší problém crossplay, kde majitelé konzolí mají k dispozici aimbota, pardon, aim­-assist. A když se člověk dívá na killcamu, kam dotyčný s tou sniperkou mířil a kolik pixelů z helmy bylo za tou bednou vidět, tak je to skoro větší svinstvo než jeden magor, který střílí skrz zdi. Toho většinou v dalším matchi nepotkáte, zato konzolistů je tam víc než půlka.
A jo, zkoušel jsem si to, přepnul jsem na xboxcontroller, lehnul si někam do keře , namontoval termál, a když se v něm něco mihnulo, tak jsem prostě někam tím směrem vystřelil a ono to dávalo jeden headshot za druhým.

Tak trochu rozdíl. Ono je to vidět na Plunder, kde se je třeba hýbat a nejde jen ležet v keři.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(4)  nízká(0)
sendrow (12) | 21.9.202116:11
ACTIVISIONbllizard nikdy víc...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
DiXiE (252) | 21.9.202115:14
Pokud si ­"zakaznik­" v herne dokaze nainstalovat aimbota, tak je majitel­/provozovatel herny pitomec :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
DarkRichelieu (1185) | 21.9.202115:09
A proto tyhle střílečky poslední dobou moc nehraju, samej cheater a zábava je v tahu. Snad nejhorší jsou cheateři co se hlídají, aby nebyly moc nápadní. Zapínají jen omezené funkce, nebo jen občas. To, že tam někdy pobíhá chodící zbraň co ani nepřebíjí se dá snést, ale když vás vidí přes zeď, tak si vás stejně vychutná i bez aimbota.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(5)  nízká(0)
congi (268) | 22.9.202110:39
presne tak, zlata doba cod1 a 2 kdy to byla normalni strilecka s minimem cheateru, ne jak ty dnesni FPS napul rizly s The Sims kde si kazdej upravuje svoji bitevni barbie, nic nebylo zamcene a ihned pristupne, expit zbrane a postavy mne fakt nebavi­(na to jsou RPG hry­), hlavne to zvyhodnuje ty co hraji pravidelne...navic ve vetsine pripadu, hraci = rakovina multiplayeru
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Jardadoma (1324) | 21.9.202115:07
V počítačové herně jsem nebyl, tak se zeptám. To si tam každej může instalovat co chce? Že si donese svůj aimbot soft a nainstaluje si ho?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
DarkRichelieu (1185) | 22.9.20219:23
Kdepak, to nelze, to může jen správce a to uživatel není ani omylem. A pokud to může udělat, tak je to chyba herny a tedy trest je adekvátní. Navíc kolikrát je tam nástavba, kde můžete spouštět jen dané aplikace, takže pracovní plochu ­"woken­" ani nevidíte.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.