www.svethardware.cz
>
>
>
>

Už i externí SSD mají RGB osvětlení: Adata SE770G

Už i externí SSD mají RGB osvětlení: Adata SE770G
, , aktualita
RGB osvětlení najdete dnes snad už na každé komponentě. Společnost Adata s něčím takovým dorazila dokonce už i na externí SSD. Svítit tak mohou i její nové SSD řady SE770G s rozhraním USB 3.2.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata přichází s novým produktem (i když byl ukázán už na CES 2020), který potěší každého, kdo má rád počítačové díly s RGB osvětlením. Nyní se přidává totiž dokonce už i kategorie externích SSD. Nový model Adata SE770G tak přináší barevné LED. SSD ale není špatné ani samo o sobě. Připojuje se pomocí velmi rychlého rozhraní USB 3.2 Gen2 a ačkoli ani zdaleka nevyužívá jeho maximálních rychlostí, hodnotami 1000 MB/s u sekvenčního čtení a 800 MB/s u zápisu určitě neurazí. Dle Adata to má stačit na přenesení 10GB 4K videa za 20 sekund.
 
Adata SE770G
 
K dispozici bude v kapacitách 512 GB a 1 TB, přičemž měří 99,5×57,5×18 mm a váží 136 gramů. Pro napájení využívá již zmíněné USB-C (5V, 900mA). V balení jsou k dispozici rovnou dva kabely, a to UBS-C na USB-C a USB-C na USB-A. Na SSD je poskytována 3letá záruka. Cenu novinky zatím neznáme.
 
Adata SE770G
 
Zdroj:


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala