www.svethardware.cz
>
>
>
>

Valve pracuje na nových hrách, Half-Life 3 nebyl vyloučen

Valve pracuje na nových hrách, Half-Life 3 nebyl vyloučen
, , aktualita
Společnost Valve už se nedá řadit mezi opravdu aktivní vývojáře AAA her, ale to se možná v našich očích změní. Samotný Gabe Newell totiž potvrdil, že jeho firma vyvíjí dosud neohlášené hry chystaní pod enginem Source 2 a nevyloučil Half-Life 3.
K oblíbeným
reklama
Gabe Newell byl hostem AMA (Ask Me Anything) na Redditu, takže jednoduše musel očekávat dotazy na to, kdy už konečně přijde ten Half-Life 3. To pochopitelně přímo nepotvrdil, neboť AMA rozhodně není událost, na níž by se měla na světlo světa dostat taková zásadní informace, ale také to nevyvrátil. Uvedl také, že Valve aktuálně pracuje na nové hře pro jednoho hráče, která bude patřit mezi velké tituly, takže pokud se nedočkáme Half-Life 3, můžeme se těšit alespoň na něco jiného, nového a svěžího.

Newell jako obvykle neřekl téměř nic konkrétního a z dotazů si dělal spíše legraci. Například na otázku o jistém anonymním internetovém zdroji, který mluvil o zrušení vývoje Half-Life 3, odpověděl, že osobně věří všem anonymním internetovým zdrojům.

Jediné, co Newell potvrdil, bylo využití enginu Source 2: "Pokračujeme s využíváním Source 2 jako našeho primárního enginu pro vývoj her. Nedávno jsme pro něj předělali Dota 2 a využíváme jej také jako základ pro vývoj nových dosud neohlášených produktů". Pak dodal, že záměrem firmy Valve také je zpřístupnit stále vyvíjený Source 2 široké vývojářské komunitě, a to bez poplatků.

Nezbývá než si počkat na to, co bude oním novým titulem pro jednoho hráče. Však Valve již dlouho neuvedli na trh nic pořádného a nového. Naposledy to byl Portal 2 v roce 2011 a pokud jde o sérii Half-Life, druhý díl přišel na trh už v roce 2004.

Zdroj: Reddit
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek