Vánoce na Epic Games Store: Into the Breach zdarma, dalších 11 her následuje

Vánoce na Epic Games Store: Into the Breach zdarma, dalších 11 her následuje
, , aktualita
Epic Games včera odpoledne odstartovali nové akce v obchodě Epic Games Store. Znamená to jednak 12 her zdarma v průběhu 12 dní a pak i slevy či jiné prodejní akce. Co si tedy pro nás tento obchod o svých prvních Vánocích připravil?
K oblíbeným
reklama
Epic Games tak aktuálně nabízí první hru v rámci akce ‘12 Days of Free Games’ a jde o titul Into The Breach s bojovými roboty. Ty se budou snažit zastavit mimozemskou invazi, ovšem nejde o 3D akci ve stylu Mechwarriora, ale o indie titul s jednoduchou izometrickou grafikou náhodně generovaných úrovní na šachovnicovém poli a žánrově pak jde o tahovou strategii.
 
V roce 2018 si také vysloužil nominaci jako jedna z nejlepších indie her. Na serveru Metacritic si vysloužila skóre 90 procent a to už je co říci. Získala cenu za nejlepší strategii a málem i jako nejlepší indie hra (2018 Game Awards), takže si zaslouží alespoň vyzkoušet. 
 
 
Tato hra bude nabízena do dnešních 17:00 našeho času a poté bude nahrazena jiným titulem nabízeným zdarma. Ovšem Epic Games to pojali jako rozbalování dárků, takže nám na rozdíl od her rozdávaných v průběhu tohoto roku dopředu neříkají, co to bude. 
 
Vedle toho se obchod rozhodl zlevnit řadu her v pravidelné nabídce, a to včetně více či méně nových titulů, jako je Borderlands 3, Star Wars Jedi: Fallen Order, Red Dead Redemption 2, Control či The Outer Worlds. Slevy se pohybují od 17 do 35 procent, přičemž jiné méně známé tituly jsou k dostání zpravidla za více snížené ceny. 
 
Dále nám Epic nabízí desetidolarový kupón, který lze získat koupí hry za alespoň 15 dolarů. Společně s ní nám přistane v klíně i samotný kupón, který pak můžeme použít pro koupi další hry v hodnotě alespoň 15 dolarů a poté získáme ještě další. Všechny budou platné do prvního května 2020. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mí také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce Tchaj-wanská firma straší nedostatkem čipů i v příštím roce
Bloomberg zpovídal tchaj-wanské firmy zabývající se výrobou počítačových čipů či jejich využitím ve vlastních produktech a dle nich může aktuální nedostatek přetrvat i do hloubi roku 2022. Problémů je celá řada.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen Rocket Lake nabídnou taktovací funkci známou z platformy procesorů Ryzen
Ještě zbývá zjistit, jak přesně nová funkce v BIOSu počítačů s procesory Rocket Lake-S od Intelu funguje, ale je zřejmé, že bude víceméně odpovídat nastavení taktu sběrnice Infinity Fabric v procesorech Ryzen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek