reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

VencaX

Registrace: 29.6.2008
Komentářů: 10, score 0.5
Účast v Expertiádách: 2 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.5.2018 s hodnocením +2:
Porovnávat Kingdom Come s Witcherem mi přijde jako docela nepřiměřené. Jednak je Witcher již 3. dílem, druhak jde o nejlepší hru 2015 a tak byla i prezentována. V podstatě jde dnes o ­"legendu­". Kingdom Come je novinka, která se dle recenzí i prodejů celkem prosadila a pokud vydají za 2­-3 roky dvojku, která bude obdobně kvalitní hrou, pak si myslím, že půjde o dobrý počin, který má potenciál na to být ještě lepší hrou.

Co se týká statistik, musíš počítat i s tím, že dost ­/většina­/ Čechů si tu hru radši stáhne někde na torrentech, než aby za ni zaplatila, takže ­"4000 aktuálně hrajících­" na Steamu taky není úplně 100% údaj.

Jinak třeba na KCD by mi pohled 3. osoby nepřišel úplně dobrej, ale softcore mod by nemusel být úplně špatná věc, pokud se člověk nechce půl hodiny m***t s Kunešem :)
Komentář z 5.8.2015 s hodnocením +1:
Jooo Kryton, to je bůh :D
Komentář z 28.11.2013 s hodnocením 0:
Mě hlavně na všech těch sestavách irituje to, že snad v každé sestavě je GB deska a graifka, CM chladiče a skříně ­(CM Elitky už jsou dávno nepatří za svou cenu k tomu lepšímu­), Corsair XMS paměti,... U kancelářské sestavy zcela zbytečně H77 deska ­(plus navíc špatný popisek, že jde o Intel Z77­). Game sestava, Samsug EVO + WD Red... Nejsem si tedy zcela jist, jestli je to dobře zvolená kombinace vzhledem k tomu, že SSD s TLC nemá extra životnost a WD Red jsou určené spíš pro 24­/7 provoz, tedy spíš do serverů nebo NAS..., aspoň už ta sestava dostala patřičnou kvalitnější skříň.
Takhle mi to přijde, že autor článku ­(ačkoli jej neznám, ale vzhledem k minulým doporučeným sestavám­) zná a má v oblibě cca 4 značky výrobků, které osazuje všude bez toho, aby četl recenze, diskuze a vyzkoušel něco nového, co je stejně kvalitní nebo kvalitnější, než jím vybrané za obdobnou nebo nižší cenu, tedy to, co by případnému čtenáři mohlo ušetřit v kapse nebo přidat procenta výkonu, což je podle mě to, k čemu by takovéhle články měly sloužit, protože průměrně výkonný a průměrně výhodný PC mu může složit kdokoli, kdo se trochu vyzná. Osobně bych věděl, jak svoje peníze utratit lépe.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.9.2019 s hodnocením -1:
Přijde mi to jako scéna, která by mohla být součástí některého z příběhů Life is Strange.