reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Venkovní přístupový bod DAP-3520 v podání D-Link

, , aktualita
Venkovní přístupový bod DAP-3520 v podání D-Link
Od společnosti D-Link přichází na trh odolný přístupový bod DAP-3520, který je určen také pro venkovní nasazení a dokáže přitom nabídnout propustnost až 300 Mbps (IEEE 802.11 b/g/n) a možnost pracovat v pásmech 2,4 i 5 GHz. Jeho pouzdro...
Venkovní přístupový bod DAP-3520 v podání D-Link
Od společnosti D-Link přichází na trh odolný přístupový bod DAP-3520, který je určen také pro venkovní nasazení a dokáže přitom nabídnout propustnost až 300 Mbps (IEEE 802.11 b/g/n) a možnost pracovat v pásmech 2,4 i 5 GHz. Jeho pouzdro jej dokáže ochránit před vodou i prachem (IP65) a při připojení pomocí Ethernetového kabelu (WAN) se díky podpoře napájení PoE nebudeme muset starat o to, zda je poblíž zásuvka. Na druhou stranu je samozřejmě nutné někudy přitáhnout onen kabel.

Dále je možné k DAP-3520 připojit dvě antény RN-P N s vysokým ziskem a provozovat jej v jednom ze čtyř režimů - přístupový bod, WDS, WDS s přístupovým bodem a klient. Správu je možné realizovat pomocí nástrojů D View či AP Manager II, popřípadě lze využít Telnet či SSH. Pak tu je také podpora Wireless Distribution System (WDS) pro vybudování bezdrátového mostu propojujícího jednotlivé lokální sítě.

Pro zabezpečení poslouží WPA/WPA2 i 64bitové a 128bitové WEP, možnost filtrování MAC adres, skrytí identifikace SSID a další běžné možnosti. Krom toho je podporována Microsoft Network Access Protection pro nastavení mantinelů jednotlivým uživatelům.

Novinka je již u nás i na Slovensku dostupná za cenu 11425 Kč či 457 euro.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
reklama
reklama