reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 29.12.2008
Komentářů: 6, score 0.3 | TV Freak: 3/1.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.3.2022 s hodnocením +2:
Toto měli už Vaši pradědkové dávno vyřešeno a nepotřebovali k tomu ani žádnou rouru, stačilo jim vyhrabat Náhon nebo smontovat dřevěné Vantroky a dál při vtoku do původního potoka sekerníci usadili vhodné mlýnské kolo či jinou turbínu. Říkalo se tomu Mlejn, valcha nebo pila podle toho, co tou turbínou poháněli. Někteří na tom dokonce měli i generátor a vyráběli elektřinu. Neničili přitom ani přírodu, ani cesty a u každé dědiny, jich bylo většinou několik. To ještě bejvávali v potocích raci a ryby. Ale pak přišli šoudruzi podpořeni rudými bolševíky, ukradli živnosti, těm co je nechtěli dát, ukradli i životy, narovnali korýtka potoků i řek, zasypali Náhony … a začali „centralizovat“. A to všechno a cokoliv, aby byl KAŽDÝ závislý na Vládci a platil mu za „ochranu“. Ti na „západě“ to dělali podobně, ale tam kde neměli dostatek vychytralosti ­(neplést si s chytrostí, prosím­), nechali živnostníky žít. No, a Ti už přišli na to, že „nic se nesmí přehánět“ neb všeho moc škodí a to nejen přírodě, ale i člověku … i začali snižovat uhlíkovou stopu a závislost na cizí energii a .... To ale ohrožuje šoudruhy vládce, kteří z drancování Přírody a tedy i člověka, jež je stále jen její součástí, DOBŘE žijí.
A tak ty „zápaďáky“ musíme vyhladovět, když tomu stádečku nestačí jen chléb a hry a někteří furt zvedají hlavy od „displejů“ a něco rýsujou. Na propagandu jsme od fašounů kadeti – zesměšnit, zpochybnit, opít, zfetovat, prostě jakkoliv je vyřídit, když už jsme to ukradené „pracně“ zprivatizovali, šoudruzi!
Komentář z 15.3.2016 s hodnocením +1:
Moc mne těší, že někdo ještě přemýšlí v souvislostech. Před 40 lety jsem na vojně překládal manuály k tankům a protiletadlovým zbraním .. vše bylo s elektronkami ­- a stále je. Na posměšné poznámky kolegů, konstruktér odpověděl ­"V případě použití jaderné zbraně naše tanky, na rozdíl od tanků NATO, pojedou dál.
Komentář z 22.3.2021 s hodnocením -1:
O tom, že bolševik kradl, krade a bude krást, vím z vlastní zkušenosti. ANO, všude okolo směrem na jihozápadosever jezdí vlaky na čas a některé 3x rychleji, než u nás a na východ! Tady mají už 75 let, co se ujali vlády bolševici, zloději a řiťolezci, neustále zpoždění. Špehy využívají všichni. A některá společenství se i poučí.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 8.3.2020 s hodnocením -1:
No jo, Intel nestačí vyrábět, tak musíme Stádo přesvědčit, že AMD je lepčí.