www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ViewSonic odhalil All-in-One Zero Client SD-Z245

ViewSonic odhalil All-in-One Zero Client SD-Z245
, , aktualita
Společnost ViewSonic na VMworld představila zajímavé zařízení pro Virtual Desktop Infrastructure (VDI), a to SD-Z245, což je takzvaný All-in-One Zero Client pro virtualizační technologie. Nejde tedy o plnohodnotný počítač, ale o jednoduchého...
K oblíbeným
reklama
Společnost ViewSonic na VMworld představila zajímavé zařízení pro Virtual Desktop Infrastructure (VDI), a to SD-Z245, což je takzvaný All-in-One Zero Client pro virtualizační technologie. Nejde tedy o plnohodnotný počítač, ale o jednoduchého klienta pro virualizované prostředí, jenž chce nabídnout snadnou správu, vysokou bezpečnost a oproti desktopům o 80 % nižší spotřebu energie. Výrobce na něj také poskytne tříletou záruku.

ViewSonic SD-Z245 má úhlopříčku své obrazovky 23,6" a nese integrovaný procesor Teradici Tera2321 akcelerující PCoIP. Je tak přímo určen pro sítě založené na řešení VMware, podporuje 2D i 3G grafiku a multimédia v plném rozlišení přes gigabitový Ethernet a pro zvýšenou produktivitu nabídne rozhraní DVI-I pro připojení dalšího displeje.

V tomto klientu tedy není žádný operační systém ani pohyblivé součásti, takže se ViewSonic může chlubit vysokou spolehlivostí, na jejímž základě si dovolí nabízet tak dlouhou standardní záruku. V Americe přijde nový SD-Z245 ještě v tomto roce za 549 USD a menší 22" model SD-Z225 je již k dispozici za 499 USD. Nakonec je k dispozici také klient bez displeje - SD-Z55 - s cenou 299 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek