www.svethardware.cz
>
>
>

ViewSonic odhalil monitorovou sérii VX52

ViewSonic odhalil monitorovou sérii VX52
, , aktualita
Společnost ViewSonic si připravila novou sérii monitorů VX52, která se skládá z 24" a 22" modelů VX2452mh a VX2252mh. Tyto novinky vycházejí ze série VX50, která se dle výrobce velmi dobře prodávala, takže je jasné, že si od těchto novinek...
K oblíbeným
reklama
Společnost ViewSonic si připravila novou sérii monitorů VX52, která se skládá z 24" a 22" modelů VX2452mh a VX2252mh. Tyto novinky vycházejí ze série VX50, která se dle výrobce velmi dobře prodávala, takže je jasné, že si od těchto novinek slibuje mnohé.

ViewSonic VX52 mají oproti předchůdcům lesklejší těla a poskytnou rozlišení Full HD s odezvou 2 ms díky ClearMotiv II. Dále byl zmíněn dynamický kontrast 50 milionů ku 1, zabudované 2W reproduktory a rozhraní D-Sub, DVI a HDMI. Monitory budeme moci také přimontovat pomocí VESA držáku.

Obrazovky jsou typu a-Si TFT s LED podsvícením, ovšem menší 22" model má pozorovací úhly 178° v obou směrech, zatímco větší 24" má jen 170°/160°. Oba monitory mají na trh dorazit v polovině října, ovšem mluví se o tom americkém, a to s cenami 160 a 181 USD.

Zdroj: TZ ViewSonic
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek