reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Voyager Air - první bezdrátový disk i NAS od Corsairu

9.1.2013, Jan Vítek, aktualita
Voyager Air - první bezdrátový disk i NAS od Corsairu
Corsair si mezi ostatními novinkami připravil také svůj první bezdrátový mobilní disk kombinovaný s NAS, který dostal prosté označení Voyager Air. Jedná se o zajímavé zařízení s kapacitou 500 GB nebo 1 TB, které nám nabídne rozhraní Wi-Fi,...
Corsair si mezi ostatními novinkami připravil také svůj první bezdrátový mobilní disk kombinovaný s NAS, který dostal prosté označení Voyager Air. Jedná se o zajímavé zařízení s kapacitou 500 GB nebo 1 TB, které nám nabídne rozhraní Wi-Fi, Gb Ethernet i USB 3.0, čemuž odpovídají také možné způsoby jeho využití. Je třeba také uvést, že zařízení má vlastní vestavěnou baterii, takže je budeme moci využít i na cestách, a to po dobu až 7 hodin na jedno nabití.

Voyager Air je kompatibilní s počítači PC a Mac, přičemž pro zařízení s Androidem či iOS je připravena aplikace Corsair app. V domácnosti mohou uložená data využít také televizory, Blu-ray přehrávače, multimediální centra a podobná zařízení. Pomocí rozhraní Wi-Fi pak můžeme vytvořit přístupový bod a k němu se připojit bezdrátově, ovšem kde to bude možné, bude samozřejmě lepší využít klasický Ethernet. Wi-Fi zde ale může posloužit také pro sdílení přístupu k Internetu.

Disk ve Voyager Air přichází naformátovaný na NTFS, přičemž uživatelé počítačů Mac jej budou moci snadno přeformátovat na HFS+. Umožněno je také rozdělení na diskové oddíly. Tyto informace včetně videa najdete také na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Corsair
reklama