reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Voyager Air - první bezdrátový disk i NAS od Corsairu

, , aktualita
Voyager Air - první bezdrátový disk i NAS od Corsairu
Corsair si mezi ostatními novinkami připravil také svůj první bezdrátový mobilní disk kombinovaný s NAS, který dostal prosté označení Voyager Air. Jedná se o zajímavé zařízení s kapacitou 500 GB nebo 1 TB, které nám nabídne rozhraní Wi-Fi,...
Voyager Air - první bezdrátový disk i NAS od Corsairu
Corsair si mezi ostatními novinkami připravil také svůj první bezdrátový mobilní disk kombinovaný s NAS, který dostal prosté označení Voyager Air. Jedná se o zajímavé zařízení s kapacitou 500 GB nebo 1 TB, které nám nabídne rozhraní Wi-Fi, Gb Ethernet i USB 3.0, čemuž odpovídají také možné způsoby jeho využití. Je třeba také uvést, že zařízení má vlastní vestavěnou baterii, takže je budeme moci využít i na cestách, a to po dobu až 7 hodin na jedno nabití.

Voyager Air je kompatibilní s počítači PC a Mac, přičemž pro zařízení s Androidem či iOS je připravena aplikace Corsair app. V domácnosti mohou uložená data využít také televizory, Blu-ray přehrávače, multimediální centra a podobná zařízení. Pomocí rozhraní Wi-Fi pak můžeme vytvořit přístupový bod a k němu se připojit bezdrátově, ovšem kde to bude možné, bude samozřejmě lepší využít klasický Ethernet. Wi-Fi zde ale může posloužit také pro sdílení přístupu k Internetu.

Disk ve Voyager Air přichází naformátovaný na NTFS, přičemž uživatelé počítačů Mac jej budou moci snadno přeformátovat na HFS+. Umožněno je také rozdělení na diskové oddíly. Tyto informace včetně videa najdete také na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Corsair
reklama
reklama
reklama