reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Výkonný domácí router v podání firmy Netgear

, , aktualita
Výkonný domácí router v podání firmy Netgear
Se stále větším počtem zařízení, která se v domácnosti dokáží připojit k lokální síti, vzrůstá důležitost kategorie domácích routerů. Výrobci jako Netgear se pak pochopitelně snaží nabídnout příslušný hardware, jakým je i nový model dvoupásmový...
Výkonný domácí router v podání firmy Netgear
Se stále větším počtem zařízení, která se v domácnosti dokáží připojit k lokální síti, vzrůstá důležitost kategorie domácích routerů. Výrobci jako Netgear se pak pochopitelně snaží nabídnout příslušný hardware, jakým je i nový model dvoupásmový router Wireless-N900 – WNDR4500, jenž navazuje na nedávno představený model WNDR3800.

Nový Netgear WNDR4500 nabídne bezdrátovou propustnost dat až 900 Mb/s (kombinovaná pro frekvenční pásmo 2,4 GHz a 5 GHz), přičemž u čtyř Ethernetových portů to je 1 Gb/s, optimalizaci Wi-Fi kanálů Clear Channel Selector (stejně jako WNDR3800), možnost tvorbu privátního cloudu prostřednictvím NETGEAR ReadySHARE Cloud nebo také bezdrátový tisk ReadySHARE Printer.

Dále jsou k dispozici dva porty USB pro připojení tiskárny a úložného zařízení, router je kompatibilní s utilitou pro správu kancelářských routerů NETGEAR Genie, jež je založená na technologii SiteView, pro rodiče i zaměstnavatele tu jsou funkce NETGEAR Live Parental Controls zajišťující filtrování obsahu a nevhodných stránek a pak samozřejmě nechybí ani podpora DLNA, QoS, ochrana proti útokům DOS, plánované vypínání Wi-Fi sítě, měření síťového provozu, atp.

Doporučená cena byla stanovena na 4590 Kč s DPH. Více se dozvíte v odkazu na zdroj aktuality.

Zdroj: TZ Netgear
reklama
reklama
reklama