Watch Dogs a The Stanley Parable zdarma na Epic Games Store

Watch Dogs a The Stanley Parable zdarma na Epic Games Store
, , aktualita
Jak nám společnost Epic slíbila, od tohoto týdne nabízí zdarma hry Watch Dogs a The Stanley Parable, čili tu máme další AAA titul, který si můžeme pořídit za pár kliknutí myší. Příští týden se nabídka opět obmění a co to bude?
K oblíbeným
reklama
Watch Dogs je známý titul od Ubisoftu, který již dávno dostal pokračování v podobě Watch Dogs 2. Původní díl vyšel na trh v roce 2014 jako začátek zatím kratinké série o opravdu drsných hackerech bojujících proti zlu. 
 
 
Ve Watch Dogs budeme hrát z pohledu třetí osoby v kůži Aidena Pearce, který vypustí své hackovací schopnosti do ulic Chicaga ve snaze pomstít smrt svého příbuzného. Hra byla vypuštěna ještě i pro starší generaci konzolí (PS3 a Xbox 360) a i přes to, že nakonec její grafická stránka byla upravena, aby nebyla příliš náročná, Watch Dogs si vysloužili veskrze pozitivní hodnocení díky své celkové hratelnosti, designu misí a jejich rozmanitosti. Ubisoft se mohl těšit z rekordu s ohledem na nejlepší prodeje v průběhu prvního dne na trhu a celkově pak prodal přes deset milionů kopií. Nyní už je ve vývoji třetí díl série, a to Watch Dogs: Legion. 
 
Titul The Stanley Parable také získal řadu ocenění a v jeho případě je popis hry poněkud složitější. Tato hra má původ v modifikaci pro Half-Life 2 a jde v ní především o myšlenku a příběh, v němž nechybí humor. Žánrově by mohla být označena za příběhový "simulátor chození", či anglicky "exploration game" nebo ještě také interaktivní drama. Jde tak o hru pro ty, kteří chtějí u počítače a 3D her z vlastního pohledu relaxovat jinak než s virtuální zbraní v ruce. Hrací mechaniky se tak budou točit pouze kolem rozhodování o dalším vývoji příběhu, který má připraven řadu různých konců. 
 
Obě hry budou k dispozici do 26. března, kdy nastoupí další dvojice dostupná zdarma, a to Figment a Tormentor x Punisher. Figment je akční adventura s originální kreslenou grafikou viděnou z ptačího pohledu. Tormentor x Punisher zase čistá 2D akce ve stylu Crimsonland, kde budeme kosit vše možné kolem sebe. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft představil bezdrátovou myš, klávesnici a další příslušenství Surface Microsoft představil bezdrátovou myš, klávesnici a další příslušenství Surface
Microsoft dnes rozšířil svou nabídku periferií o pět novinek. Bluetooth Ergonomic Mouse zajistí pohodlné používání, zatímco klávesnici Designer Compact Keyboard lze připojit až ke třem zařízením zároveň a baterie vydrží dva roky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce
Tradiční Oktoberfest se sice letos neuskutečnil, ale jeho atmosféru si můžete připomenout v novém seriálu Netflixu. Připraven je také další film s Adamem Sandlerem, anime inspirované řeckou mytologií nebo dokument o Davidu Attenboroughovi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86 Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86
Společnost Nuvia je sice nová a nemá za sebou nic hmatatelného, čili se dá považovat za startup, ale tvoří ji jinak velice zkušení lidé, kteří dříve pracovali i ve firmách Apple či Google coby architekti SoC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD
Téma reálné výdrže SSD je věčné a neustále probírané. Věnovat se mu bude také nová funkce pro Windows 10, která by nás měla upozornit na to, že našemu SSD zvoní hrana a opravdu bude vhodné si zajistit záchranu dat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc
O zdolání Měsíce se už pokoušely sondy z různých zemí, nyní se zapojují Spojené arabské emiráty a plánují vyslat k přirozené družici Země svůj přistávací modul. Lander by se měl k Měsíci vypravit v roce 2024. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře