Watch Dogs a The Stanley Parable zdarma na Epic Games Store

Watch Dogs a The Stanley Parable zdarma na Epic Games Store
, , aktualita
Jak nám společnost Epic slíbila, od tohoto týdne nabízí zdarma hry Watch Dogs a The Stanley Parable, čili tu máme další AAA titul, který si můžeme pořídit za pár kliknutí myší. Příští týden se nabídka opět obmění a co to bude?
K oblíbeným
reklama
Watch Dogs je známý titul od Ubisoftu, který již dávno dostal pokračování v podobě Watch Dogs 2. Původní díl vyšel na trh v roce 2014 jako začátek zatím kratinké série o opravdu drsných hackerech bojujících proti zlu. 
 
 
Ve Watch Dogs budeme hrát z pohledu třetí osoby v kůži Aidena Pearce, který vypustí své hackovací schopnosti do ulic Chicaga ve snaze pomstít smrt svého příbuzného. Hra byla vypuštěna ještě i pro starší generaci konzolí (PS3 a Xbox 360) a i přes to, že nakonec její grafická stránka byla upravena, aby nebyla příliš náročná, Watch Dogs si vysloužili veskrze pozitivní hodnocení díky své celkové hratelnosti, designu misí a jejich rozmanitosti. Ubisoft se mohl těšit z rekordu s ohledem na nejlepší prodeje v průběhu prvního dne na trhu a celkově pak prodal přes deset milionů kopií. Nyní už je ve vývoji třetí díl série, a to Watch Dogs: Legion. 
 
Titul The Stanley Parable také získal řadu ocenění a v jeho případě je popis hry poněkud složitější. Tato hra má původ v modifikaci pro Half-Life 2 a jde v ní především o myšlenku a příběh, v němž nechybí humor. Žánrově by mohla být označena za příběhový "simulátor chození", či anglicky "exploration game" nebo ještě také interaktivní drama. Jde tak o hru pro ty, kteří chtějí u počítače a 3D her z vlastního pohledu relaxovat jinak než s virtuální zbraní v ruce. Hrací mechaniky se tak budou točit pouze kolem rozhodování o dalším vývoji příběhu, který má připraven řadu různých konců. 
 
Obě hry budou k dispozici do 26. března, kdy nastoupí další dvojice dostupná zdarma, a to Figment a Tormentor x Punisher. Figment je akční adventura s originální kreslenou grafikou viděnou z ptačího pohledu. Tormentor x Punisher zase čistá 2D akce ve stylu Crimsonland, kde budeme kosit vše možné kolem sebe. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění
Bohatí lidé se často účastní filantropických projektů a v případě boje proti COVID-19 nyní hraje prim Jack Dorsey, který je CEO Twitteru. Ten se totiž rozhodl věnovat celou miliardu dolarů, což je skoro třetina jeho jmění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala