WD si připravil řadu externích disků My Passport i pro Macy

WD si připravil řadu externích disků My Passport i pro Macy
, , aktualita
Western Digital se rozhodl svou nabídku obohatit o novou rodinu tenkých externích pevných disků My Passport, které jsou určeny pro PC i Macy (v tom případě jde o My Passport for Mac). Nové disky nám nabídnou průměrnou kapacitu 500 GB (asi...
K oblíbeným
reklama
Western Digital se rozhodl svou nabídku obohatit o novou rodinu tenkých externích pevných disků My Passport, které jsou určeny pro PC i Macy (v tom případě jde o My Passport for Mac).

Nové disky nám nabídnou průměrnou kapacitu 500 GB (asi aby mohl výrobce použít nízké 7mm modely) a dle očekávání také rozhraní USB 3.0. Jejich vnější schránka je celá vyrobena z hliníku. V případě PC verze tu najdeme software WD SmartWare pro zálohování a ochranu dat, přičemž My Passport for Mac samozřejmě nabízí podporu Time Machine.

Na tyto modely nám WD nabídne záruku 3 roky. Verze pro PC přijde zákazníka na 110 USD a verze pro Macy z nějakého záhadného důvodu na 120 USD.

Zdroj: TZ Western Digital
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář