wendak

Registrace: 29.2.2016
Komentářů: 86 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 4 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 21.9.2017 s hodnocením +9:
Všichni podvádí, jen já jsem nejlepší ­(společně s Intelem a nVidií­).
Jestli si myslíte, že 4 jádra u Intelu jsou víc jak 8 u AMD, tak vás trochu lituju, pokud teda nepočítáte každý den PÍ, což využije jedinou výhodu Intelu ­- vyšší takty. Jinak Intel moc výhod nemá ­- ať už vezmu cenu ­(jako dost zásadní věc­), spotřebu, teploty, nutnost pořád měnit desky, atd.
Ve hrách je skoro jedno, jaký CPU koupím, měl jsem vedle sebe 7700K a 1600X a rozdíl jsem prostě neviděl, tak proč platit víc? Takže jsem se zbavil Intelu a šel do Ryzenu a jsem spokojený jak malý kluk.
Prostě stačí sundat ty růžový, pardon modrý brýle...
Znění komentáře ze dne 9.1.2019 s hodnocením +8:
A co třeba ta spotřeba? Když Intel byl ­"na koni­" se spotřebou, tak se o tom pořád mluvilo, teď je na koni AMD a fandové Intelu to jaksi opomíjí.
Sakra, dorovnat a překonat Intel, s tak malou firmou, jakou je AMD, to je SUPER výsledek. I když je to jen o píď. Prostě jdu do toho ­- už jen z cenového důvodu, Ryzen bude 100% levnější a navíc mám AM4 desku...

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 14.8.2018 s hodnocením -3:
Tak to stejný se dá říct o Nvidii, taky čekám na nové grafiky už od Q1, takže to není jen problém u AMD... Ale chápu, že někteří si to nepřiznají :o)
Znění komentáře ze dne 14.9.2017 s hodnocením -3:
No vidíte, já ­(a lidi z mého okolí také­) na kryptoměnách celkem slušně vydělal. Takže vaše teorie je žalostná, protože praxe ukazuje něco jinýho. Jestli jsou naši ekonomové jako vy, tak potěž koště.